Відтінки тепла. 3 модні кольори губної помади сезону зима-2019


02 November, 2018
mycollages2.jpg (158.05 Kb)

Помада для жінки - візитна карточка. Правильно підібраний відтінок засобу розповідає про смаки власниці, характер та її стосунки з модною індустрією. В сезон зима-2019 популярними будуть 3 модні кольори губної помади. "Відтінки тепла" - так ще називають шоколадний, червоний та ньюдовий, який в цьому сезоні на піку популярності.

Модні кольори губної помади - Шоколадний

Вся еліта фешн індустрії в захваті від усіх відтінків шоколаду для губ. Такі солодощі надають губам спокусливості, а найголовніше, не шкодять фігурі. Актуальними є як матова, так і глянцева помада темно-коричневого кольору. Головне у використанні таких відтінків, є максимальна акуратність нанесення.

chokolate.jpg (77.35 Kb). . . . . . 1chokolate.jpg (197.59 Kb)

Модні кольори губної помади - Класичний червоний

Класичний червоний є одним з найголовніших трендів зими для губ. Червоний колір губної помади підходить багатьом жінкам незалежно від їх кольоротипу. ДЯскравий відтінок додасть впевненості в собі і точно не залишить оточення байдужим.

vd.jpg (90.73 Kb)

Читайте : Матовий манікюр гель-лаком вдома (покрокове відео)

red_pomada.jpg (60.85 Kb)

Модні кольори губної помади - Ньюдовий

Макіяж без макіяжу - тренд, який переходить з минулого року. Нейтральні кольори губної помади, які дозволяють підкреслити натуральну красу та здоров'я є доречними для будь-якої події. Помади такого типу, потрібно обирати відштовхуючись від власних вподобань та кольору шкіри, щоб максимально підкреслити натуральну красу.

nude1.jpg (85.06 Kb) . . . . . . nude.jpg (74.46 Kb)

Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали