Відтінки тепла. 3 модні кольори губної помади сезону зима-2019

mycollages2

Помада для жінки – візитна карточка. Правильно підібраний відтінок засобу розповідає про смаки власниці, характер та її стосунки з модною індустрією. В сезон зима-2019 популярними будуть 3 модні кольори губної помади. “Відтінки тепла” – так ще називають шоколадний, червоний та ньюдовий, який в цьому сезоні на піку популярності.

Модні кольори губної помади – Шоколадний

Вся еліта фешн індустрії в захваті від усіх відтінків шоколаду для губ. Такі солодощі надають губам спокусливості, а найголовніше, не шкодять фігурі. Актуальними є як матова, так і глянцева помада темно-коричневого кольору. Головне у використанні таких відтінків, є максимальна акуратність нанесення.

chokolate
1chokolate

Модні кольори губної помади – Класичний червоний

Класичний червоний є одним з найголовніших трендів зими для губ. Червоний колір губної помади підходить багатьом жінкам незалежно від їх кольоротипу. Яскравий відтінок додасть впевненості в собі і точно не залишить оточення байдужим.

vd

Читайте : Матовий манікюр гель-лаком вдома (покрокове відео)

red_pomada

Модні кольори губної помади – Ньюдовий

Макіяж без макіяжу – тренд, який переходить з минулого року. Нейтральні кольори губної помади, які дозволяють підкреслити натуральну красу та здоров’я є доречними для будь-якої події. Помади такого типу, потрібно обирати відштовхуючись від власних вподобань та кольору шкіри, щоб максимально підкреслити натуральну красу.

nude1

. . . . . .

nude