Як носити жіноче пальто з кросівками

Не дивлячись на те, що кросівки ‒ це атрибут спортивного стилю, а пальто ‒ класичного, у сучасній моді немає суворих табу щодо поєднань різних стилів. Сучасні жінки сміливо вдягають кросівки з пальто, і це виглядає справді стильно. Якщо кілька років тому це просто було трендом, то наразі таке поєднання ‒ надійна база для вдалого образу.

Кеди, снікерси та інші види більш повсякденного взуття https://styles.ua/devushki/povsednevnaya-obuv/ ‒ кращий вибір для поєднання з пальто.

Наскільки добре поєднуються кросівки з пальто?

Кросівки можна підібрати майже під будь-який фасон пальто. Наразі залишилось дуже мало обмежень, адже у тренді зручність та стриманість. Немає нічого більш зручного за кросівки та більш стриманого класичного тренча.

krosy_krasa

Головна перевага таких образів ‒ вони підійдуть як підліткам, так і жінкам будь-якого віку. Це універсальна комбінація, але для того, щоб вона була дійсно вдалою, все ж таки є кілька правил. Наприклад, прямий крій вимагає використання пласкої підошви ‒ для цього краще за все підійдуть кеди. Узимку до теплого пальта можна додати зимову модель на високій підошві ‒ це буде і тепло, і зручно, і стильно. Демісезонна версія виглядає як однотонні (а краще ‒ світлі) кросівки у поєднанні з класичним тренчем.

Доповнення кедами або снікерсами потребує базового розуміння таких поєднань. На щастя, все не так складно.

Як правильно поєднувати кросівки та пальто?

У цьому питанні немає визначених табу та жорстких рамок. Головне ‒ добре знати особливості своєї фігури та розуміти, який фасон пальто та яка модель кросівок з урахуванням цих особливостей підкреслюють усе найкраще.

  1. Класичний тренч. Теплий бежевий колір та середня довжина, наявність поясу та коміру за англійським типом ‒ це те, що ніколи не застаріє. Ця модель вимагає дещо стриманого стилю в одязі та у взутті, тож найкращим варіантом стануть темні джинси або штани зі світлим светром. Доповнення комплекту бежевими або білими кросівками створить універсальний лук, що підійде як для роботи, так і для прогулянок містом.
  2. Довге пальто. Дуже часто такі моделі мають капюшон, а іноді фасон може бути двобортним. Чудово поєднується майже з будь-якими речами з гардероба у будь-якому стилі ‒ у такому випадку краще обирати взуття під те, що вдягнуто під пальто. Чудовим вибором образу стане штанний костюм, білі кеди зі штанами та білою сорочкою, а на більш холодний сезон сорочку можна замінити оверсайз-светром або джемпером. Головне, щоб підошва кросівок у такому випадку була пласкою, адже зайвий рельєф зробить лук трішки незграбним.
  3. Коротке пальто. Двобортні моделі, що дещо схожі на кітель, пальто с запахом та поясом ‒ улюблений вибір жінок, що хочуть підкреслити свої ноги. Щоб підтримати баланс, обрані кросівки мають бути високими ‒ тоді ноги будуть виглядати більш довгими. Важливо, щоб між верхнім краєм взуття та низом джинсів або штанів не було “голого” проміжку.

Оскільки кросівки вже не сприймаються виключно як спортивне взуття, правила їх поєднання з верхнім одягом дуже схожі на рекомендації щодо виробу повсякденних моделей.

Поєднання кольорів

З кольорами все теж мало відрізняється від загальних правил підбору одягу та взуття. До того ж кросівки випускаються у великому діапазоні кольорів, що, на відміну від черевиків, дозволяє експериментувати та створювати багато стильних образів.

krosy_krasa_2

Правило, яке завжди працює ‒ обирати взуття у тон верхньому одягу. Якщо цей варіант здається дещо простим, можна скористатися кольоровим кругом та обрати за ним кольорову схему. У такому випадку колір взуття має бути компліментарним до пальта ‒ бути або контрастним до нього, або підібраним за схемою трьох, чотирьох споріднених кольорів. Тріади та тетради ‒ це цікава альтернатива звичним контрастам та монотонності.