Як відрізнити оригінальну сумку Michael Kors від підробки (Відео)

03 October, 2017 2054
yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (133.62 Kb)

Коли ви віддаєте значну суму при покупці сумки, особливо з надією на те що ви купляєте оригінал, вам просто необхідно переконатись що ви купляєте саме те за що платите. Особливою популярністю від 2016 року в Україні користуються продукти відомого дому моди Michael Kors, яку так часто і підробляють видаючи її за оригінал. Перегляньте та запам'ятайте 5 критеріїв за якими легко відрізнити підроблену сумочку Michael Kors від оригінальної.

Як відрізнити оригінальну сумку Michael Kors від підробки - Упакування

Оригінал сумки Майкл Корс упакований в фірмовому паперовому пакеті з логотипом бренду. Пакет щільний і гладкий, добре тримає форму. Тонкий пакет, який легко мнеться, вказує на підробку. Сумки для продажу в Україні поставляються в пакетах кремового кольору.

Не варто лякатися, якщо ви отримали сумку в жовтому або білому пакеті. Жовтий колір означає, що сумка зі старої колекції або залежалася на складі. У білих пакетах поставляються сумки Michael Kors в магазини США. Якщо ви в Україні отримуєте білий пакет, швидше за все, ви переплатили за доставку - ваша сумка приїхала з Азії в Америку, а потім знову потрапила на наш материк.

Читайте також: Модний одяг Осінь-Зима 2017-2018

У паперовому пакеті знаходиться поліетиленовий прозорий пакет, а в ньому - пильовик - текстильний чохол для зберігання сумки. Пильник зшитий з приємної на дотик білої тканини з матовою поверхнею.

На чохлі прописана назва бренду. Раніше випускалися пильовики кремового кольору з круглою емблемою Michael Kors - це теж оригінал. У пильовику-підробці тканина синтетична, блискуча і електризується.

У пильовику лежить сама сумка, упакована в бамбуковий папір. Паперовий згорток зафіксований наклейкою. Не всі сумки повністю упаковані в папір. Можуть бути упаковані тільки елементи фурнітури. Папір прозорий або з логотипом бренду.

Як відрізнити оригінальну сумку Michael Kors від підробки - Цінник

Цінник на оригінальній сумці - світло-коричневого кольору, ідентичному кольору паперового пакета. Підроблена сумка Майкл Корс - це цінник будь-яких відтінків: яскраво-оранжевий, білий, зелений, темно-коричневий, жовтий. На ціннику сумки-оригіналу прописана інформація: ціна в доларах США, баркод, розмір виробу, артикул, колір сумки, матеріал.

Головна ознака підробки - підозріло низька ціна.

Як відрізнити оригінальну сумку Michael Kors від підробки - Нутрощі

Усередині сумка Michael Kors може бути шкіряною, обробленою оксамитом або мати текстильну підкладку. Підкладка в оригінальній сумці не приклеєна до дна, вона вивертається. Підкладка шиється з щільної віскози з матовою поверхнею. На тканині або нанесені ледь помітні кружечки логотипу бренду, або прописана назва Michael Kors.

Незалежно від типу підкладки всередині сумки 2 вшивки - біла і прозора. На прозорій вшівці вказана дата виготовлення сумки, на білій - десятизначний код - інформація про модель і номер партії. Сумки старого зразка містять одну вшівку - із зазначенням номера партії і країни-виробника. Виготовляють сумки Michael Kors в Китаї, В'єтнамі та Індонезії, дуже рідко - в Туреччині.

Крім бірок у внутрішній кишені сумки фірмова візитка. На ній вказаний матеріал, з якого зроблена сумка.

Деякі колекції передбачають наявність крім візитки фірмового конвертика з мініатюрною книжкою всередині.

Оригінальна сумка Michael Kors

333furnitura_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (73. Kb)

Підроблена сумка Michael Kors

222furnitura_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (66.92 Kb)

Ознаки підробки сумки Michael Kors:

- Підкладка приклеєна до дна сумки, її неможливо вивернути;

- Глянцева, блискуча поверхня підкладки;

- На підкладку нанесені яскраві темно-коричневі, жовті логотипи або написи;

- Відсутня візитка із зазначенням матеріалу.

- Фурнітура

Як відрізнити оригінальну сумку Michael Kors від підробки - Фурнутіра

На кожному елементі фурнітури лазерне гравіювання - напис «Michael Kors» або логотип бренду. Блискавки, карабіни, замки, пряжки, кільця ручок, навіть ніжки і магнітні кліпси мають гравіювання.

Якщо порівнювати елементи фурнітури оригінальної сумки і підробки, в оригіналі фурнітура важча, хоча загальна вага виробу-оригіналу - менша. Усередині сумки - довгий ремінь на карабіни. Ремінь обгорнутий бамбуковим прозорим папером. Якщо ремінь в поліетиленовій плівці - перед вами підробка.

Оригінальна сумка Michael Kors

33furnitura_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (75. Kb)

3furnitura_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (137.76 Kb)

Підроблена сумка Michael Kors

22furnitura_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (.6 Kb)

2furnitura_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (66.12 Kb)

Як відрізнити оригінальну сумку Michael Kors від підробки - Якість

Нерідко відрізнити оригінал Майкл Корс від підробки можна з першого погляду. Зверніть увагу на якість швів - в оригіналі вони рівні. Ніде не буде стирчати нитка відклеєні ділянки і багато клею. Подивіться на сумку з торця - форма повинна бути рівною. Погляньте на ручки - у підробки на вигині ручок матеріал збирається в складки, в оригіналі все рівно. Напис Michael Kors на оригінальній сумці втиснута, на підробці ж просто приклеєна зверху. При транспортуванні будь-яка сумка злегка мнеться. Фірмові сумки Michael Kors швидко відновлюють форму. Підробка може так і не повернути форму.

Оригінальна сумка Michael Kors

logotip_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (127.71 Kb)

shwu_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (111.79 Kb)

Підроблена сумка Michael Kors

2logotip_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (104.65 Kb)

2shwu_yak-vidrizniti-originalnu-sumku-michael-kors-vid-pidrobki-video.jpg (134.42 Kb)

Підробку видає запах - фірмова сумка нічим не пахне. Якщо ви довіряєте тактильним відчуттям, ви відрізните підробку на дотик. Оригінальна сумка м'яка і гладка.

Шахраї знають про всі тонкощі. Якщо підробка чим-небудь відрізняється від оригіналу, це говорить про те, що недобросовісні виробники хотіли заощадити кошти і час на виготовленні товару.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали
Манікюр, зачіски, мейкап