Як ставити на спорт на офіційному сайті БК Фаворит

stavki_na_sport_2

У букмекерській конторі Фаворит ставки по передматчевій лінії та в live-режимі доступні всім зареєстрованим та авторизованим гравцям. До передматчевої програми БК Фаворит включено тисячі подій з 30+ видів спорту. В live-розділі доступні ставки на спорт на футбол, теніс, баскетбол, хокей та кіберспорт. Детальний огляд БК Фаворит можна зробити перейшовши на сайт, а зараз роздивимось лише найголовніші аспекти роботи компанії – якість лінії, розпису та коефіцієнтів.

Різноманітність передматчевої лінії

У розділі сайту «Лінія» зібрані події не лише з найпопулярніших дисциплін, але й таких рідкісних видів спорту, як хокей з м’ячем, кікбоксинг, ММА, дартс та шахи. Якщо вас цікавлять не лише ставки на спорт, БК Фаворит може запропонувати політичні, культурні та телевізійні події. Крім того, в лінії доступні парі на результати президентських виборів, підсумки телешоу і т.п.

Якість розпису БК Фаворит

Програма окремих матчів у букмекерській конторі Фаворит залежить від того, скільки ставок розраховує прийняти букмекерська контора. Чим більше популярна окрема спортивна подія серед гравців – тим більше додаткових результатів може бути у розписі. Наприклад, на матчі футбольної Ліги чемпіонів може прийматися до 400 варіантів. У середньому розпис футбольних матчів включає близько 200 результатів, тенісних та баскетбольних – до 150, хокейних – до 100. Періодично у лінії з’являються довгострокові результати – ставки на чемпіона, найкращого бомбардира, MVP сезону тощо.

Рівень коефіцієнтів у БК Фаворит

У букмекерській конторі Фаворит маржа точно не завищена, якщо порівнювати з іншими українськими конторами. Рівноймовірні результати найчастіше оцінюються котируваннями 1,87/1,87. Інші пари коефіцієнтів виглядають так:

  • • 1,26 – 3,65;
  • • 1,55 – 2,35;
  • • 1,80 – 1,97.

На топ-матчі букмекер може підвищувати коефіцієнти на кілька сотих.

На що можна поставити у лайві

У розділі «Live» зазвичай потрапляють лише найпопулярніші матчі. Окремо слід відзначити велику різноманітність події з тих видів спорту, у яких часто змінюється рахунок – баскетбол, волейбол, теніс, бадмінтон, настільний теніс та ін. Приблизно 40% подій у лайві супроводжуються прямими трансляціями. У разі відсутності відеостриму ви зможете стежити за перебігом гри за допомогою графічного трекера. Маржа в лайві трохи вище, ніж у передматчевій лінії, тому рівноймовірні результати можуть оцінюватися котируваннями близько 1,85/1,85.

Як зробити ставку у БК Фаворит

Укласти парі з букмекером Фаворит можуть лише зареєстровані та авторизовані користувачі сайту. Робити ставки на спорт прогнози можна не тільки через браузерну версію, але й з мобільного – за допомогою адаптивної версії сайту або офіційного додатку. Щоб зробити ставку, виберіть в лінії потрібні результати і уточніть тип ставки в купоні – ординар, експрес або система. Слідкувати за оформленими ставками можна у розділі особистого кабінету «Історія».