Гелена Бонем Картер — ексцентричка в прямому сенсі цього слова

Постфеміністична персонажка Марла Сінгер, вередлива Червона Королева, божевільна Беллатриса Лестранж, турботлива мама Чарлі пані Бакет, одна із подруг Оушена та трохи фея-хрещена Попелюшки — чарівна міс Гелена Бонем Картер. Найбільш дратівлива для Голлівуду модниця. І саме тому ми обрали Гелену, щоб познайомити вас з її унікальним химерним стилем!

Особливий стиль Картер, який надихає бути сміливою!

Молода Гелена Картер

Ця жіночка ніколи не перепрошувала за свій імідж і ніколи не шукала виправдань за те, у що вирішила вдягнутися. Шар за шаром, комбінування плям і смуг, напіврозчесане волосся, і неперевершене взуття, що виражає характер та настрій в найкращому вигляді.

Ви ніколи не зрозумієте, чи Гелена тільки що покинула знімальний майданчик, чи направляється на червону доріжку, чи просто робить покупки в торговому центрі. Вона талановита, вона митець, вона надихає бути собою і не зважати на думку інших, коли перед вами те, що Вам подобається, вона легендарна Гелена Бонем Картер!

Починаючи від виразних суконь з тюлю до витончених головних уборів, Бонем Картер завжди знає, як привернути увагу на червоній доріжці (і не тільки). Однак одна річ залишається незмінною: її розуміння того, що аксесуари грають ключову роль у створенні образу.

Від яскравих ювелірних виробів до унікальних гаманців і навіть підв’язок із британським прапором на церемонії вручення премії “Оскар” 2011 року. Ця актриса надихає своєю сміливості й розбиває гучно всі стереотипи про моду одночасно її диктуючи — абсурд, але, трясця, він нам до вподоби!