Що одягнути на навчання щоб виглядати стильно?

Настав час, коли кожна модниця, повинна готувати свій гардероб до стильних повсякденних образів. З приходом холоду, появилось багато нових тенденцій, які можна використовувати для модернізації гардеробу. Як завжди, найбільшим натхненням є зірки. Вони вдосконалюють буденні стилі, які виглядають стильно та невимушено.

Джинси, джинсові сорочки, джинсові куртки.

В цьому сезоні в тренді всі типи джинсового одягу. Все що вам потрібно мати в своєму гардеробі – це пара джинсів, джинсова курточка та сорочка. Ці речі чудово підійдуть до кросівок, балеток або сандалів. А найголовніше, що в цих речах ви почуватимете себе комфортно та стильно. А для тих хто втомився від джинсових речей, додайте яскравих аксесуарів, які розбавлять джинсову буденність. І цей одяг буде доречним скрізь.

2sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_dzuns
. . . . . . . . . . . .
sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_dzuns

Смужки

Смужки – це наступна трендова річ. Ви знайдете цей шикарний прінт у сорочках, штанях, комбінезонах, сукнях та спідницях. Ви можете поєднувати різні моделі разом. Смуги 2017 року демонстрували безліч яскравих та веселих варіантів, які можна поєднувати їх між собою, щоб створити свій ідеальний образ.

sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_smygu

Читайте також “Модний одяг Осінь-Зима 2017-2018”

2sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_smygu

Кофти та футболки

Підкручені джинси – класика, яку можна поєднувати з усім. Футболки з графічними малюнками та светри є ідеальними варіантами для школи. Кофти в багатьох кольорах і стилях також виглядатимуть дуже стильно.

2sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_koftu

. . . . . . . . . . .. .

0sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_smygu