Наймодніший колір 2017 року

kolir-main-1

Panton нарешті анонсував головного кольору року. Ним став Greenery, також відомий як Panton 15-0343.

Greenery – яскравий колір, що сяє своєю позитивністю та нагадує про весну. Саме з цих причин Panton Color Institute обрав його кольором року.

«Greenery – свіжий та живий жовто-зелений відтінок, що впускає нас у перші дні весни, час, коли зелень природи оживає, змінюється та оновлюється» – пояснює Panton Color Institute в офіційному прес-релізі – «Життєстверджуючий відтінок. Greenery також символізує прагнення особистих пристрастей та життєвих сил».

Цього року Panton зосередився на кольорі, що викликатиме мир та гармонію в наших серцях, даруватиме відчуття щастя. Цей колір має відволікти нас, зупинити, що б ми не робили, на секунду озирнутись довкола та насолодитись красою природи.

kolir-mebli-1

Щодо моди та дизайну, Panton може «багато що сказати». Колір року може стати прекрасною основою для безмежної кількості моделей одягу та меблів, що комбінуватиме Greenery із іншими радісними кольорами.

Panton також випустив топову десятку кольорів весни 2017 року, до котрих, також, увійшли й найпопулярніші кольори та відтінки минулого року.

kolir-divchata-1

Panton Color Institute не вибирає кольори, відносно стереотипів (зима – синій, осінь – жовтий) чи особистих смаків. Вони орієнтуються на ранніх тенденціях та варіативності того чи іншого відтінку. Тож, як стверджують спеціалісти, Greenery може подарувати нам вибух приємних кольорів у моді 2017-го року.