Весна-літо 2017: модні кольори для вашого волосся

maibe

Колір волосся – дзеркало душі, не менш як очі. Навіть більше, якщо очі, це душа, то волосся перше, на що звертають увагу. Це фон, світло, що манить до себе. Це знає кожна жінка. І кожна жінка експериментує із кольорами, допоки не знайде те, що подобається саме їй. А коли знаходить свій стиль, то не зупиняється, адже зміна стилю так освіжає! Чи не так.

Ми підібрали для вас п’ятірку наймодніших кольорів на свіжий та гарячий сезони цього року. Весна, що підбадьорює своєю життєвою енергією, та літо, котре манить нас відпочивати, вже сказали своє слово та назвали найпопулярніші кольори для жіночих зачісок.

Попелястий колір

kolory_popelasty

Попелястий – переможний відтінок блондинів. Саме він, як стверджують експерти, найбільше приглянеться цього теплого сезону жінкам. Чому? Неймовірна кількість моделей, сходячи із рейсів, позували, пишаючись своїм попелястим волоссям, і публіка сприймала це на ура, тоді як більш теплі відтінки світлого волосся приймали більш холодно.

Насичений коричневий, або шоколадний колір

kolory_nasycheny_korychnevy

Насичений коричневий – найтемніший із трендових кольорів. Також його називають «шоколадний колір», та «делікатесний». Блискучі пасма темно-коричневого кольору усюди, куди не глянь. І раніше здалось би, що це не найкращий вибір на теплий сезон, але стилісти знають коли порушувати правила.

Читайте також на krasainfo.com:

Мода 2017: стрижки та зачіски на коротке волосся

Балаяж

kolory_balayage

Балаяж – можна вважати сестою амбре. Для тих, хто не в курсі, Балаяж – це техніка ручного розпису, де фарбується тільки верхня частина волосся, а корені залишаються природного кольору. Складається ефект, наче природнє волосся трохи висвітлило сонце. Ідеальний варіант для найтеплішого сезону року.

Вогняно-рудий колір

kolory_vognano_rudyi

Також його називають «жорстоко-рудим», або «імбирно-небезпечним». Тренд кольору, що схиляється до природного рудого кольору, окрім одного виключення: більш червоного, полуничного відтінку.

Читайте також на krasainfo.com:

Весна-літо 2017: модні зачіски на довге волосся

Пастельні кольори

kolory_pastelny

Екстаординарний колір волосся 2017 теж має місце на сезон весна-літо. І тим не менш, він користується популярністю в моделей та стилістів. До прикладу, всіх здивувала на показі мод Фернанда Лу. Якщо ви не боїтесь експериментів – то ці незвичні кольори саме для вас.

Читайте також на krasainfo.com:

Модний манікюр весна-літо 2017