Весна-літо 2017: модні зачіски на довге волосся


24 January, 2017
1trendy.jpg (85.3 Kb)

Сезон весна-літо 2017 просто яскравий бум ідей для зачісок! Дизайнери та модельєри зі всього світу поспішають нас здивувати свіжими ідеями, опираючись на наймодніші кольори сезону. Об'єктивна підбірка модних зачісок для довгого волосся!

60-ті та 80-ті знову в моді

zachisky-60-ti-1.jpg (66 Kb) zachisky_60-ti.jpg (53.79 Kb)

Одні із найрозкішніших трендових зачісок на сезон весна-літо 2017. Волоссю надають неабиякого об’єму, особливо на маківці, та закріпляють все це лаком. Незвичайна, оригінальна зачіска для всіх, хто хоче виділитись із натовпу.

Боковий проділ

zachiska_prodil_na_bik.jpg (53.09 Kb)

Класичні дівочі зачіски із проділом на бік також є важливою частиною моди цього року. Звичайно, нам запропонували більш свіжі варіації таких зачісок. До прикладу, свіжий погляд нам продемонстрували на виставці Dries Van Noten.

Проділ посередині

prodil_po_seredyni.jpg (.68 Kb)

Виставки мод були розділені практично 50 на 50. Однакова кількість моделей виходили із боковим та середнім проділом.

Доволі велику кількість зачісок із середнім проділом нам продемонстрували Balmain, Jil Sander та Prada.

Кучері

zachiska_kucheri.jpg (68.92 Kb)

Доволі яскравим та веселим вибором дизайнерів стали зачіски із кучерявим волоссям. Тим паче що цього року вони були представлені у більш природному своєму вигляді, на велику противагу тонким та чистим завиткам минулого року.

Мокре волосся

zachiska_mokre_volosya.jpg (62.79 Kb)

Безумовно, не в прямому сенсі. Весна-літо 2017 це час волосся, що виглядає мокрим, наче ви потрапили під теплий літній дощ. І це на радість всім дамам, адже цього ефекту до неймовірності легко досягнути. На показі Balmain показали ще більш нестандартну варіацію із боковим проділом, про який ми написали вище. Ховаємо фени в шухляду!

Кінський хвостик

zachiska_kinsky_hvostyk.jpg (75.69 Kb)

Ще одна зачіска із вісімдесятих, що тільки підтверджує повернення моди. Звичайно, несправедливо було б казати, що про хвостик хтось колись забував, але раніше ця зачіска сприймалась більше як домашня та нудна. Модельєри та дизайнери ж представили більш свіжий та цікавий погляд на класичний кінський хвостик, наприклад, зав’язаний на бік та прикрашений аксесуарами.

Коса

zachiska_kosa.jpg (60.94 Kb) zachiska_kosa_1.jpg (65.94 Kb)

Одна із найбільш м’яких зачісок сезону весна-літо 2017. Зав’язана коса прекрасно підійде для офіційних заходів та ділової обстановки.

Висока гулька

zachiska_gulka.jpg (45.98 Kb)

Ця зачіска якнайкраще показує дуалізм модних тенденцій сезону весна-літо 2017. ДНа противагу природному, неслухняному волоссю ставлять чисте, блискуче та систематизоване, ділове.

Брудне волосся

zachiska_brudne_volosya.jpg (71. Kb)

Як ми сказали вище, це ідеальний приклад того, як мода 2017-го року протиставляє нам два кардинально різні типи зачісок. На виставках Zac Posen та Vivienne Westwood ми побачили багато варіацій відсторонених зачісок саме такого, «повстанського» типу.

Рівна гривка

zachiska_rivna_gryvka.jpg (55.27 Kb) zachiska_rivna_gryvka_1.jpg (50.1 Kb)

Рівна гривка – універсальна варіація для різних типів зачісок та волосся. Вона підходить як брудному, неслухняному волоссю, так і «масляно-блискучому», діловому, що й показано на фото. Цього року нам представили більш свіжі варіації тренду, що був дуже популярним кілька років тому.

Датські та Французькі косички

zachiska_datski_i_francuzki_kosychky.jpg (63.28 Kb) zachiska_datski_i_francuzki_kosychky-1.jpg (64.81 Kb) zachiska_datski_i_francuzki_kosychky-2.jpg (59.52 Kb)

В залежності від стилю, датські та французькі косички можуть передати багато різноманітних образів, що не дивно, враховуючи, що саме ці зачіски ведуть моду весни та літа 2017 року за собою. Варіація Крістіана Діора, що представляє із себе косички на потилиці, опиралась на міський стиль, але з часом дизайн змінювався на більш складний. Це були варіації із косами, заплетеними в гульки, що більше підходять для високої моди.

Ми також бачили використання французьких і голландських косичок на подіумах Емілія Вікстеда і Валентин Юдашкін.

Пишна коса

zachiska_pyshna_kosa.jpg (67.02 Kb)

На противагу тонким косичкам, дизайнери та модельєри продемонстрували пишну косу, що перетворить вас в справжню русалку. Ця зачіска більше підходитиме саме варіаціям неслухняного та «брудного» волосся.

Дреди

zachiska_kolorovy_dredy.jpg (58.5 Kb)

Марк Джейкобс спочатку попав під гостру критику за кольорові дреди, котрі завжди сприймаються як виключно міська зачіска, часто котру носять представники субкультур. Але багатьом глядачам зачіски прийшлись «до душі». Іншими словами світ моди ще не доріс до таких кардинальних змін.

Архітектурне волосся

zachiska_architekturne_volosya.jpg (59.73 Kb)

Найбільш епатажними зачісками на показах мод цього року було гостре, архітектурне волосся. Якщо дреди теж більше підходять вигляду «брудного», неслухняного волосся, то архітектурне волосся прекрасний приклад зачісок високої моди, хоча й нестандартних та дуже складних.

Останні дві зачіски були дуже нестандартними та епатажними, але помітили, як дуалізм стилів прослідковується протягом усієї підбірки, на кожному показі мод? Який саме стиль більше до вподоби, що більше подобається та личить, обирати лише вам. А якщо ви надаєте перевагу коротким стрижкам, ми опублікували підмірку модних зачісок для короткого волосся саме для вас!


Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали