Початок нового життя

march_pidsnighnyky

СЛОВО РЕДАКТОРА

Чим відрізняється 1 березня від 29 лютого? Погодою? Температурою? Появою зеленої трави чи кольором неба? Ні… Два дні, вчора й сьогодні, все те ж саме, крім одного…

Відчуття! Ось, що змінює нас і змушує дивитися на світ іншими очима. Перше березня, перший день весни, перший день нового життя!

Я не перебільшу, якщо скажу, що з приходом весни у кожній з нас розпочинається нове життя. З’являються нові плани, з’являється бажання їх втілювати і найголовніше – з’являються сили для цього. Ми прагнемо оновитися так само, як природа, розквітнути й отримати плоди своїх зусиль.

Бажання розпочати нове життя є, але з чого почати?

У «Щоденника красуні» вже є план на цілий місяць. Розпочинаймо разом!

У березні ми пройдемо спеціальний курс підготовки до весни і навчимося доглядати за своїм тілом. Потішимо його спа-процедурами, масажем, позбудемося целюліту й повернемо шкірі красу.

Останні тенденції з подіумів надихнуть нас цікавими ідеями, і ми обов’язково спробуємо: нові кольори, нові зачіски, нові макіяжі та манікюри.

Ми дізнаємося у зірок їхні секрети гарного вигляду й собі візьмемо за правило харчуватися дієтично, смачно та корисно.

А ще… упевнені, цього місяця у вас буде не одна нагода отримати чи подарувати квіти. Та найбільшим цвітом нехай розквітнуть ваші почуття та настрій. З початком нового життя!

Маріанна П’ятакова