З привітом від Коко!

chanel-jewelry

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Привіт усім читачам «Щоденника». Мене звати Олеся, і сьогодні я хочу подякувати редакції «Щоденника красуні» за цікаву та змістовну статтю «Стиль Коко Шанель», прочитавши яку, я зрозуміла, що в моєму гардеробі є такі речі, які завжди залишаються модними та стильними.

Про відому Коко ми усі чули і знаємо дуже багато, але мало хто знає, що звичні «класичні» штани та маленька чорна сукня – це її витвір. Мене особисто ніколи не цікавило, хто є автором таких «винаходів», але без цих речей обійтись я просто не можу. Враховуючи те, що я зовсім не модельної зовнішності, класичні прямі штани з високою талією – це те, що допомагає зробити мої ноги візуально довшими та стрункішими. А чорна сукня… – це найкраща річ в гардеробі чи не кожної жінки, незалежно від того, якої вона тілобудови. Це чарівна сукня: вона здатна приховати усі недоліки та підкреслити достоїнства. А жінка чи дівчина в чорній сукні не залишиться байдужою для жодного погляду.

А перлові коралі? Ще одна невід’ємна річ, яка додає вишуканості та шарму. Ця прикраса, як на мене, додає елегантності і чудово пасує до чорної сукні.

На жаль, не усі творіння відомої Коко Шанель є у моєму гардеробі, але крім штанів, сукні та перлового намиста є ще популярні парфуми Коко Шанель №5. Їх подарувала мені тітка на двадцятиріччя – це був найкращий подарунок на двадцятий День народження. Вже шість років я користуюсь цими парфумами і не погоджусь змінити цей запах на будь-який інший в жодному разі.

Які чудові речі ми можемо носити завдяки Коко Шанель! Навіть якщо на хвилину припустити, що їх могло б не бути, чи швидко ми знайдемо їм заміну. Я – ні!

Олеся

м. Івано-Франківськ

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.