10 оригінальних ідей для французького Манікюру

francuzky_manikure_main_krasainfo_com

Французький манікюр – це основний дизайн нігтів, але перехід на наступний рівень – чудовий вибір для будь якого сезону. Що за рівень? Є традиційний французький манікюр, але є прості способи зробити класичний стиль більш оригінальним, і він працюватиме для будь-якого випадку чи події.

Спробуйте використовувати nail-art для класичного французького манікуру, докладіть трішки фантазії. Зміни стилю можуть добре працювати для офіційних заходів, весіль, або повсякденного одягу. А ми допоможемо вам підібрати свій, неповторний та оригінальний дизайн французького манікюру!

Французький манікюр із повітряними кульками

francuzky_manicure_povitrjana_kulya

Область під білим французьким півмісяцем манікюру все одно закруглена, тому заповнення простору милими повітряними кулькамими – це простий повсякденний стиль, який ідеально підходить для весни в світлих тонах.

Кутовий французький манікюр

kutovy_francuzky_manicure

Згладжування нігтів – відмінний спосіб додати нову перспективу в традиційний французький манікюр. Він створює абсолютно нову форму без необхідності робити щось особливе із блиском!

Рожеві нігті з французьким манікюром

rogevi_nigti_iz_francuzkym_manicurom

Рожеве базове покриття для цього французького манікюрного стилю забезпечує елегантний зовнішній вигляд. Тонкий білий півмісяць, ніжний, з ідеальною рамкою для кремового рожевого всередині.

. . . . . . . .

Глянцевий французький манікюр прикрашений дорогоцінним камінням

glyancevy_manicure_iz_dorogocinnym_kaminnjam

В основі цього манікюру лежить глянцеве ню-лакування – деякі з цихваріацій використовуються для класичного французького манікюру, в той час як у інших є чорні коштовності, що що імітують круглу дугу.

Перевернутий французький манікюр з перламутром

perevernuty_francuzky_manicure

Один перевернутий французький манікюр кидається в очі на фоні чотирьох класичних. З гелем в якості основної частини нігтя нижня частина відокремлена і обрамлена елегантним набором перлів і дорогоцінного каміння.

Правильний французький манікюр

pravylny_francuzky_manicure

Немає нічого поганого в тому, щоб робити все просто. Іноді простий французький манікюр – це все, що вам дійсно потрібно, щоб доповнити свій образ, і це правильно.

Молочно-рожевий французький манікюр

molochno_rogevy_francuzky_manicure

Вибір легкого, молочно-рожевого кольору для основи дасть вашому французькому манікюру тонкого шарму.

Французький манікюр Nail Art

francuzky_manicure_nail-art

У цього дизайну французького манікюру є пара різних варіантів. Додавання малюнків на нігті під півмісяцями – це мило.

Квітковий французький манікюр

kvitkovy_francuzky_manicure

Покриття деяких ваших нігтів в білому гелі та нанесення малюнків на нігті – таких як ці чудові квіти – відмінний спосіб спробувати щось нове, а також насолодитися класичним французьким манікюром на інших нігтях.

Гострий Французький манікюр

gostry_francuzky_manicure

Якщо ви можете довго нарощувати свої нігті, обрізання сторін дає вашому французькому манікюру абсолютно нового вигляду. Залиште різкий кут в центрі півмісяця, щоб завершити цей яскравий дизайн.