10 оригінальних ідей для французького Манікюру


06 November, 2019
francuzky_manikure_main_krasainfo_com.jpg (2.62 Kb)

Французький манікюр - це основний дизайн нігтів, але перехід на наступний рівень - чудовий вибір для будь якого сезону. Що за рівень? Є традиційний французький манікюр, але є прості способи зробити класичний стиль більш оригінальним, і він працюватиме для будь-якого випадку чи події.

Спробуйте використовувати nail-art для класичного французького манікуру, докладіть трішки фантазії. Зміни стилю можуть добре працювати для офіційних заходів, весіль, або повсякденного одягу. А ми допоможемо вам підібрати свій, неповторний та оригінальний дизайн французького манікюру!

Французький манікюр із повітряними кульками

francuzky_manicure_povitrjana_kulya.jpg (61. Kb) . . . . . . . .

Область під білим французьким півмісяцем манікюру все одно закруглена, тому заповнення простору милими повітряними кулькамими - це простий повсякденний стиль, який ідеально підходить для весни в світлих тонах.

Кутовий французький манікюр

kutovy_francuzky_manicure.jpg (52.24 Kb)

Згладжування нігтів - відмінний спосіб додати нову перспективу в традиційний французький манікюр. Він створює абсолютно нову форму без необхідності робити щось особливе із блиском!

Рожеві нігті з французьким манікюром

rogevi_nigti_iz_francuzkym_manicurom.jpg (36.15 Kb)

Рожеве базове покриття для цього французького манікюрного стилю забезпечує елегантний зовнішній вигляд. Тонкий білий півмісяць, ніжний, з ідеальною рамкою для кремового рожевого всередині.

. . Д. . . . . .

Глянцевий французький манікюр прикрашений дорогоцінним камінням

glyancevy_manicure_iz_dorogocinnym_kaminnjam.jpg (34.03 Kb)

В основі цього манікюру лежить глянцеве ню-лакування - деякі з цихваріацій використовуються для класичного французького манікюру, в той час як у інших є чорні коштовності, що що імітують круглу дугу.

Перевернутий французький манікюр з перламутром

perevernuty_francuzky_manicure.jpg (47.16 Kb) Один перевернутий французький манікюр кидається в очі на фоні чотирьох класичних. З гелем в якості основної частини нігтя нижня частина відокремлена і обрамлена елегантним набором перлів і дорогоцінного каміння. . . . . . . . .

Правильний французький манікюр

pravylny_francuzky_manicure.jpg (55.46 Kb)

Немає нічого поганого в тому, щоб робити все просто. Іноді простий французький манікюр - це все, що вам дійсно потрібно, щоб доповнити свій образ, і це правильно.

Молочно-рожевий французький манікюр

molochno_rogevy_francuzky_manicure.jpg (43.01 Kb)

Вибір легкого, молочно-рожевого кольору для основи дасть вашому французькому манікюру тонкого шарму.

. . . . . . .

Французький манікюр Nail Art

francuzky_manicure_nail-art.jpg (64.89 Kb) У цього дизайну французького манікюру є пара різних варіантів. Додавання малюнків на нігті під півмісяцями - це мило.

Квітковий французький манікюр

kvitkovy_francuzky_manicure.jpg (60.71 Kb)

Покриття деяких ваших нігтів в білому гелі та нанесення малюнків на нігті – таких як ці чудові квіти - відмінний спосіб спробувати щось нове, а також насолодитися класичним французьким манікюром на інших нігтях.

. . . . . . .

Гострий Французький манікюр

gostry_francuzky_manicure.jpg (55.31 Kb)

Якщо ви можете довго нарощувати свої нігті, обрізання сторін дає вашому французькому манікюру абсолютно нового вигляду. Залиште різкий кут в центрі півмісяця, щоб завершити цей яскравий дизайн.


Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали