Зачіски для короткого волосся від знаменитостей

0_dont_in_on_main

Іноді здається, що короткі зачіски обмежують нас в креативності, забирають простір для ідей. Ви не можете заплести коси, зробити кінський хвостик та й ще багато чого. Але все не зовсім так. Швидше коротке волосся попросту надає нам трохи інший арсенал прийомів. Ідей для зачісок не стає менше, просто тепер вони зовсім інші. В якомусь сенсі, це навіть виглядає куди більш креативною ідеєю, адже тепер ви можете експериментувати так, як ніколи не робили цього раніше.

Знаменитості та світові зірки, котрих ми покажемо вам нижче, ламають шаблони та доводять, що короткі зачіски – повні простору для ідей, повні креативності та чарівності. Саме вони покажуть вам, що із кількома яскравими аксесуарами можна створити щось справді цікаве, а головне, виглядати свіжо, по новому й абсолютно чарівно!

Просто шпилька

1_millie_bobby_brown

Міллі Боббі Браун просто заколола шпилькою неслухняні локони її волосся та набула абсолютно чарівного вигляду. До речі, вона використала шпильку у формі літери «М». Доволі оригінальний спосіб вирізнитись на фоні інших знаменитостей.

2_shpylky

До речі, такі шпильки можна багато де купити. Міллі її шпилька обійшлась в 78 доларів. Звичайно, вам не потрібно розкидатись такими грошима, підійде й шпилька куди більш бюджетна, проте не надто захоплюйтесь, не обов’язково виводити на своїй зачісці всі свої ініціали і, тим паче, писати шпильками своє ім’я.

Різноманіття стилів

3_jenipher_lourens

Дженіфер Лоуренс носить короткі зачіски ще з 2013 року. Вона сміливо вирішила, що вони личитимуть їй більше після того, як підстриглась для зйомок у фільмі. І не прогадала, адже вона демонструє так багато ідей з того часу. Акторка показала нам найкращі зачіски для короткого волосся. На першому фото Дженіфер уклала гривку на біг, на манір принцеси Діани. На другому вона надала своєму волоссю об’єму, уклавши його назад. Зачіска виглядає просто дивовижно. А та третій ми бачимо досить класичну коротку зачіску.

Відносно росту

4_natali_portman

Наталі Портман – дуже поважна акторка, котра серйозно ставиться до своїх ролей. Для однієї із таких вона навіть поголилась налисо. І опісля цього вона стилізувала свої зачіски відносно того, як відростало волосся. І погодьтесь, вона чарівно виглядає із зачіскою «їжачком» на другому фото та милою зачіскою на бік, котру бачите на третьому фото. Ще один доказ того, наскільки відрізняється стилізування коротких зачісок від довгих, проте, такий вибір може урізноманітнити ваш стиль.

Мокре волосся

hbz-the-list-style-short-hair-scarjo-1501031910

Один із найпростіших способів створити незабутній образ – ефект мокрого волосся. Трішки гелю – все що вам потрібно. Виглядає досить формально, так що підійде і для роботи, і для зустрічей, аби вразити будь кого своїм «холодним поглядом». А знаєте, що найбільш вигідне в такому підході до короткої стрижки? Ця зачіска вимагатиме мінімум часу! Дві хвилини, і ваша зачіска для короткого волосся готова!