Боксерські коси, як у знаменитостей. Як носити модну зачіску літа?

boxer_braids_celebrity

На модних подіумах боксерські коси були оголошені головним трендом зачісок. Знаменитості одразу підхопили модний тренд і продемонстрували на своїх головах майстерно виплетені косички. Дивимося і вчимося, як носити боксерські коси, наче знаменитість.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016. Наймодніші зачіски та стрижки весни-літа 2016

1. Боксерські коси, як у Кім Кардаш’ян

boxer_braids_kim_kardashian

Коли мова заходить про боксерські косички, номером один для натхнення завжди буде Кім Кардаш’ян. Вона настільки майстерно навчилася носити боксерські коси, що вміє їх поєднати із будь-яким стилем одягу. Один із варіантів Кім – це три косички на голові, які переходять у дві косички-хвостики. Спробуйте на собі і переконайтеся, чи коси Кардаш’ян виглядають так круто тільки на Кардаш’ян чи ні?

2. Боксерські коси, як у Рити Ора

boxer_braids_rita_ora

Боксерські коси, які носить співачка Рита Ора, сміливо можна копіювати. Рита є справжнім профі у носінні цієї трендової зачіски. Як ви бачите, вона надала перевагу звичайним двом косам, зате прикрасила їх шпильками із перлами по всій довжині. Ось приклад того, що боксерські коси – це зачіска не лише для спортзалу і воркаут-занять, але її можна із шиком носити у поєднанні з вечірньою дизайнерською сукнею.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

3. Боксерські коси, як у Карлі Клосс

boxer_braids_karlie_kloss

Супермодель і ангел Victoria’s Secret Карлі Клосс звикли бачити на подіумі з м’якими хвилями розпущеного волосся. Тож боксерські коси продемонстрували зовсім інший стильний бік Карлі. Така зачіска у поєднанні з чорним жакетом створює рокерський і дещо зухвалий образ, який дуже личить моделі. І тим паче, Карлі демонструє, що для боксерських кіс не обов’язково мати довге волосся. І на середній довжині вони виглядають неперевершено.

4. Боксерські коси, як у Джей Ло

boxer_braids_jennifer_lopez

Джей Ло ніколи не йде за стандартом. Навпаки, стандарти беруть початок із неї. Погляньте лише на ці п’ять боксерських косичок, які закінчуються одним хвостом. Особлива порада: боксерські косички виглядають просто фантастично у поєднанні із костюмом. І чим вишуканішим є ваш костюм, тим зухвалішими і крутішими виглядатимуть коси.

Читайте також на krasainfo.com

Найкращі образи зірок на балу Met Gala 2016

5. Боксерські коси, як у Хлоє Кардаш’ян

boxer_braids_khloe_kardashian

І ще одна з роду Кардаш’ян. Не дивно, що сестри носять одинакові зачіски, бо добре знають, що личить одній та іншій. Проте, боксерські коси Хлоє варті уваги за свій колір. Біляві відтінки на пасмах, заплетених у коси, створили дуже цікавий узор кольорів, який варто повторити на собі.

6. Боксерські коси, як у Кеті Перрі

boxer_braids_katy_perry

Один з найкращих образів Кеті Перрі. Перебуваючи на піку своєї популярності, співачка дозволяє собі носити все, що хоче, тож іноді її образи межують із дивакуватістю. Але, не цього разу! Сміливий, зухвалий, рокерський, романтичний і навіть національний – такими епітетами можна описати образ Кетті. І головним акцентом в ньому є боксерські коси – чорні, густі, тугі й неймовірно привабливі.

Читайте також на krasainfo.com

10 класних і легких способів прикрасити волосся

7. Боксерські коси, як у Леоні Ханне

boxer_braids_leonie_hanne

Повітряна і жіноча зачіска модного блогера з Німеччини Леоні Ханне вже встигла стати історичною в модному середовищі. Замість двох паралельних косичок на голові Леоні заплела романтичне коло, яке переходить в одну косу-хвіст. Особливість цієї зачіски полягає в кольорових акцентах. Висвітлені пасма у косах дуже ефектно виглядають на фоні темніших русявих коренів.