Як змінювалася Барбі за п’ятдесят років. Усі фото першої красуні світу!

barbie_faces7

Одна з найвідоміших «жінок» у світі – це лялька Барбі. І як би кумедно це не звучало, за її життям спостерігають мільйони очей, обговорюють її зовнішність, її особисті стосунки та кар’єрні досягнення. Сьогодні неймовірно цікаво простежити, як змінювалося обличчя, макіяж та зачіска Барбі упродовж півстоліття.

Упродовж минулих 56-ти років з лялькою Барбі в руках виросло не одне покоління дівчаток, і всі вони мріяли бути такою ж, як їхня улюблениця. Роки йшли, змінювалися стандарти краси і змінювався вигляд Барбі. Найвідоміша лялька світу змінювала свою зовнішність, національність і професії. У залежності від стандартів краси різних десятиліть змінювалася і «перша модниця».

Читайте також на krasainfo.com

Що не подобається чоловікам у жінках
barbie_faces

У шістдесятих Барбі носила доволі інтенсивний макіяж: блакитні тіні, грубі чорні стрілки і яскраві губи. Образ стиляги завершувався короткою стрижкою.

barbie_faces2

У 70-х вигляд Барбі став значно природнішим, з очей зникли яскраві тіні, з губ – червона помада, проте акцент перенісся на густі пухнасті вії і довге волосся.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2016: Модний макіяж очей весни та літа
barbie_faces3

Один із найексцентричніших виглядів Барбі – у 1979 році, коли вона вийшла у світ з яскраво зеленими тінями, кораловими щоками та оранжевими губами.

barbie_faces4

В епоху диско кінця 80-х – початку 90-х Барбі носила неонові тіні рожевих та блакитних кольорів, об’ємні прикраси і пишні зачіски.

Читайте також на krasainfo.com

Хто заробляє більше: жінки з макіяжем чи жінки без макіяжу?

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

barbie_faces5

У 90-х вигляд першої красуні світу став значно м’якішим і жіночнішим. З віком Барбі перетворилася на справжню леді.

barbie_faces6

У двотисячних роках лялькова красуня робила акцент на своїх виразних очах – пастельна гама тіней доповнювалася довгими об’ємними віями. Довге розкішне волосся також стало одним із знакових символів Барбі.

barbie_faces7

Упродовж кількох останніх років Барбі приміряла на себе різні образи – від природньої краси до трендового фарбування волосся у яскраві кольори.

Проте найбільші зміни із вічно юною красунею відбулися цього року. Упродовж десятиліть змінювалося обличчя Барбі та її зачіски, однак незмінною залишалася фігура. Для мільйонів дівчаток тоненька талія ляльки, її високий зріст і довгі ноги здавалися еталоном краси, хоча така фігура є цілком неприродньою з точки зору фізіології. Саме тому найбільших змін Барбі зазнала цьогоріч. На світ з’явилися високі й низькі ляльки, з пишними формами і худенькими фігурами. Всі вони різні, так само, як і люди у всьому світі. В моді індивідуальність, а не єдиний стандарт, стверджує своїм виглядом Барбі.

barbie_face

Вигляд Барбі у 2016 році

barbie_face-001

Вигляд Барбі у 2016 році

barbie_col7

Вигляд Барбі у 2016 році

barbie_col_8

Вигляд Барбі у 2016 році

barbie_col_9

Вигляд Барбі у 2016 році

barbie_col_10

Вигляд Барбі у 2016 році