Хитрість, яка спонукає нас завжди бути красивими

madonna_no_make

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Привіт «Щоденник красуні»! Хочу залишити свій коментар до статті «Хто заробляє більше: жінки з макіяжем чи жінки без макіяжу?».

Я читала цю статтю з легкою посмішкою на обличчі і от що хочу сказати стосовно цього: все дуже просто. Дані соціологів, звісно, річ серйозна, але якщо ви наведете вранці повний марафет, то хіба принесете додому в 2 рази більшу зарплатню? Думаю, що ні.

Як на мене, то все залежить від нашого настрою, а макіяж допомагає створити його. З власного досвіду скажу, що коли я вранці поспіхом збираюсь на роботу, у мене не завжди чудовий настрій і не завжди є охота «творити добрі діла» і плідно працювати. Проте маю звичку, виходячи з дому, ще раз заглянути у дзеркало в повний ріст і глянути, як я виглядаю. Не повірите, якщо мені сподобалась та пані у дзеркалі, значить бути сьогодні роботі! Коли я гарно виглядаю, у мене з’являється настрій, якого до того може й не було, і бажання працювати. Я їду в маршрутці і планую, яку частину роботи я повинна виконати сьогодні. Все виходить на ура: робота зроблена, настрій – супер, день – вдався.

Тому думаю, що твердження «жінки з макіяжем заробляють більше» – стимул для нас, невеличка хитрість, яка спонукає нас завжди виглядати красиво. А якщо ми красиві та кохані, з гарним настроєм, то і робота кипить, і зарплатня, відповідно, росте. 😉

Таміла

м. Чернівці

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.