3 техніки виконання модного макіяжу “ефект зацілованих губ”

3-tehniki-vikonannya-modnogo-makiyazhu-efekt-zacilovanih-gub

Ефект зацілованих губ це зовсім не нова техніка макіяжу. Нанесення помади такою технікою робить образ сексуальним та невинним одночасно. Доречним такий макіяж буде як для прогулянок з друзями та романтичних побачень, так і для навчання або роботи.

Виконуючи макіяж з ефектом зацілованих губ потрібно розуміти, що акцент робиться на губах, а тому Вам залишиться лише вирівняти тон, замаскувати недоліки консилером, нанести рум’яни, підкреслити форму брів та нанести незначну кількість туші на вії. Ефект легкої недбалості дозволить візуально зробити ваші губи більш об’ємними та спокусливими. Головним при виконанні такого макіяжу, це створити враження, що Ви поцілувалися та “з’їли” помаду.

1. Нанесення помади пальцем

Найпростіший спосіб виконати макіяж “ефект зацілованих губ” це нанести помаду не класичним способом, а вбити її подушечкою пальця. Головним є не промальовувати контур, він повинен здаватися розмитим.

2. Поєднання двох відтінків

Якщо Ви не звикли шукати легких шляхів, то використовуйте в макіяжі два відтінки помади. Світлішим відтінком пройдіться по контуру, а в центрі рота плоскою кісточкою вбийте темну помаду. Світлий відтінок потрібно розтушувати подушечкою пальця.

3. Поєднання тінту для губ, консилера та блиску

Якщо ви не прихильниця яскравих та насичених кольорів на губах, то існує третя техніка виконати макіяж “ефект зацілованих губ“. Пройдіться по контуру губ консилером, а в центрі рота розтушуйте тінт для губ. На завершення аплікатором вбийте прозорий блиск або бальзам, який «розмиє» межі нанесення засобів і зробить губи апетитно соковитими.

Читайте також: 6 ОЗНАК ЗДОРОВИХ СТОСУНКІВ