6 головних питань щодо контурної пластики губ

plastyka-gub-1

Пишні губки виглядають дуже мило та зменшують роки. Якщо природа не нагородила вас чуттєвими великими губами, сучасна косметологія легко виправить цю несправедливість. Безопераційна контурна пластика губ – що це насправді та наскільки безпечно зовнішнє втручання в делікатну зону на обличчі. Кліника DiamondLaser успішно проводить сеанси хейлопластики багато років. Її лікарі легко відповідають на питання пацієнтів.

Як створюють новий контур

Контур фактично залишається тим самим, змінюється об’єм губ, їх повнота та виразність. Одночасно косметолог може:

– виправити асиметрію;

– приховати видимі післятравматичні або післяопераційні недоліки;

– усунути зайві дрібні зморшки.

До початку сеансу майстер проговорює із клієнтом всі нюанси майбутнього вигляду.

plastyka-gub-2

Що входить в склад філерів

Сучасні гіпоалергенні наповнювачі (філери) переважно складаються із гіалуронової кислоти. Вона є природною частиною нашого організму, відповідає за між кліткові зв’язки та спроможна утримувати в декілька більше молекул води у порівнянні із власним розміром. Саме на основі гіалурону створені філери для біоревіталізації обличчя та мезотерапевтичних процедур.

В чому перевага гіалуронових філерів

Біологи відносять гіалурон до біорозкладаємих препаратів, це дуже важливо в косметології. Якщо силікон потрібно видаляти з тіла виключно операційними засобами, то гіалуронова кислота самостійно розчиняється в організмі. Продукти її розпаду нешкідливі та не погіршують стан пацієнта або його зовнішність.

Як виглядає результат хейлопластики

Красиві молоді губки без зморшок потрібного розміру. Зараз в тренді максимальна натуральність, тому клієнти не вимагають завеликих губ. У дзеркалі ви побачите абсолютно натуральні соковиті привабливі губи ідеальної форми які не соромно покрити спокусливою червоною помадою.

plastyka-gub-3

Як проходить реабілітація

Багато залежить від кваліфікації лікаря-косметолога, якості препарату та забезпечення стерильності кабінету для маніпуляцій. Одразу після процедури майстер проводить масаж губ задля рівномірного розподілу філеру та профілактики набряків.

В залежності від індивідуальних особливостей організму пацієнта набряки можуть взагалі не з’явитися, або триматися не більше 2-3 діб. Приблизно 2 тижня не рекомендоване відвідування саун, бань, басейнів та довгого перебування під сонцем.

plastyka-gub-4

Наскільки довго тримається результат

Багато залежить від самого пацієнта, його віку, стану здоров’я, обігу речовин та лімфотоку. Стандартна тривалість хейлопластики становить близько 8 місяців.