Як заставити всіх думати, що ти красива?

yak-zastaviti-vsih-dumati-szo-ti-krasiva

Як заставити всіх думати, що ти красива? Насамперед, ви повинні переконати в цьому себе. Для цього пройдіть тест. Ви можете його навіть записати на листочку, розділивши аркуш на два стовпці.

Тест на визначення переваг та недоліків зовнішності

1. Станьте перед великим дзеркалом і роздивіться себе. Добре розглядайте свої форми, обличчя, руки і т.д.

2. Виділіть свої позитивні риси: красиві очі, здорове волосся, довгі ноги і т.д. Саме на ці риси, ви повинні робити акцент та підкреслювати їх. В кожної є свій козир, але чомусь багато дівчат та жінок забувають про це.

3. Виділіть свої недоліки, розділивш їх на ті, що можна виправити і ті, що виправити не можна.

У колонку тих, що можна виправити записуйте проблемну шкіру, надмірну вагу, некрасиві брови, зачіску. Що стосується проблемної шкіри та ваги, то тут головне проявити бажання.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

У колонку недоліки, які в принципі виправити важко або не можливо записуйте ріст, великий ніс, тонкі губи і т.д. Загалом, половину з цих проблем можна вирішити макіяжем, пластикою та правильно підібраним одягом. Але ж такий варіант, як все життя носити макіяж навряд комусь сподобається. Отже, такі “недоліки” повинні стати вашими козиром. Такий метод спрацює лише тоді, коли ви навчитесь любити ваші “недоліки” і сказати собі, що ці риси тепер є вашою гідністю.

1yak-zastaviti-vsih-dumati-szo-ti-krasiva

Наприклад, відома модель та актриса Кара Делевінь є володаркою дуже густих брів. Звісно, вона б могла переживати з приводу цього і вискубати їх в ниточку, як це було модно. Але вона цю свою особливість, яку деякі могли б назвати недоліком, зробила своєю гідністю. Тайра Бенкс також переживала з приводу високого чола, проте пізніше вона навпаки сказала, що це круто. І сьогодні Кара та Тайра є одними з найдорожчих моделей світу. Можна також відмітити Анджеліну Джолі, яка в дитинстві страшенно комплексувала через свої пишні губи, більше того, над нею кепкували в школі. І вона могла б зменшити свої губи вдавшись до пластики, але вона зробила їх своєю гідністю і сьогодні кожна друга жінка мріє про такі ж.

Прикладів можна назвати безліч, але висновок з цього лише один. Якщо ви самі полюбите свої “недоліки” всі почнуть ними захоплюватись. Але ми не називатимемо це недоліком, а скажемо: “Це ваша родзинка!” І ми справді так вважаємо, хоча почалося все з того, що ви першою назвали це родзинкою.