Фіолетове (Ожинове) фарбування волосся – тенденція сезону весна/літо

Веста та літо, як правило, це сезони, коли більшість жінок фарбують своє волосся у світлі відтінки. Багато представниць слабкої статі, особливо серед молоді люблять робити яскраві експерименти з фарбування, особливо коли це стосується весняно-літнього сезону. Цьогоріч все навпаки – жінки надають перевагу темному фарбуванню волосся, такої ж думки притримується і Pinterest. Такий поворот подій зовсім несподіваний, адже де ця весняна ніжність та легкість? Отже, досить висвітлювати своє волосся пора спробувати зробити його чорним, адже це найновіша тенденція цього року.

Ви мабуть думаєте, що ж тут такого нового та стильного в чорному фарбуванні? А от особливим це фарбування волосся є завдяки фіолетовому кольору чорної ожини, який поєднується з чорним і утворює неймовірно контрастне, яскраве та надзвичайно красиве поєднання.

2fioletove-farbuvannya-volossya-tendenciya-sezonu-vesnalito
1fioletove-farbuvannya-volossya-tendenciya-sezonu-vesnalito

З таким фарбуванням волосся ви точно виділятиметесь серед всіх жінок, які все ж вибілили своє волосся. Також перевагою такого фарбування є те, що воно не має точної техніки виконання, а тому існує безліч комбінацій поєднання цих кольорів. Відтінки варіюються від темно-фіолетових та синіх до теплих бордових тонів.

4fioletove-farbuvannya-volossya-tendenciya-sezonu-vesnalito

Започаткувала цю тенденцію Меган Шипані з Роквілл. Саме Меган створила яскраво-червону комбінацію кольорів для волосся, використовуючи техніку фарбування балайяж.

3fioletove-farbuvannya-volossya-tendenciya-sezonu-vesnalito

Процес фарбування може здатися складним, але волосся чорно-ожинового кольору дуже доступне з точки зору витрат на матеріали та техніки. Оскільки технікою фарбування є балайяж, відростаючи волосся також виглядатиме красиво та ефектно.

5fioletove-farbuvannya-volossya-tendenciya-sezonu-vesnalito
fioletove-farbuvannya-volossya-tendenciya-sezonu-vesnalito

Щоб фарба після фарбування залишалася яскравою та тішила своїм насиченим відтінком мийте волосся шампунями, які не містять сульфатів. Щоб зберегти свіжість зачіски, можна використовувати кольоровий кондиціонер.