Нові б’юті тенденції. Що нового чекати в індустрії краси в 2018 році?

novi_trendy

2017 рік був інноваційним роком, в багатьох планах. Проте, зацікавленість жінок у індустрії краси зростає, з нею на ринок виходять нові продукти. Вам цікаво, що чекає на вас 2018 році? Ми знайшли відповідь на це запитання.

Збільшення інклюзивності

У 2017 році Ріанна з своїм брендом Fenty Beauty випустила лінійку тональних кремів, яка включала в себе 40 відтінків. Huda Beauty послідувала за Ріанною і випустила лінійку з 30 відтінками. Окрім цього, Kylie Cosmetics запропонувала споживачам 30 відтінків коректорів, що стало інклюзивним в індустрії краси. Косметика стала більш інклюзивною, а бренди випускають від 30 до 40 відтінків помад, щоб підходили до будь-якого відтінку шкіри. Для того, щоб бути конкурентноспроможними в 2018 році, бренди повинні обійти все це і зробити усю косметику універсальною для споживачів. Також, для просування продукції, бренди проводять співробітництво не з моделям, а з блогерами, які проводять рекламні кампанії у різних країнах світу.

Конкурентність з K-beauty

Існує вічна зацікавленість про азіатський жіночий секрет бездоганної шкіри. K-beauty дала нам відповідь, представивши доступні продукти, які допомагають досягти ефекту “скляної шкіри”. Виявляється, багато продуктів K-beauty створені на основі секретів японської краси. Японська економіка не була в кращому становищі останніми роками, тому компанії не могли вкладати багато грошей в розвиток індустрії краси. Південна Корея передбачила потенціал, тому інвестувала в індустрію краси. Але тепер, коли японська економіка відновлюється, бренди K-beauty можуть зіткнутися з серйозною конкуренцією на ринку.

Якість не визначається ціною

У 2018 році люди будуть отримувати кращу якість за свої гроші. Точніше, платитимуть менше за якісну продукцію. Багато інноваційних брендів з’явилося на ринку в 2017 році, які добре зарекомендували себе серед споживачів. The Ordinary перевернув індустрію краси згори вниз з своєю косметикою по 5$. Його лінійка по догляді за обличчям, стала серйозним конкурентом для багатьох розкішних брендів, що пропонують аналогічні продукти значно дорожче. З цінами, починаючи, з менш ніж 5 доларів і тисяч позитивних відгуків, The Ordinary став одним з найпопулярніших доступних брендів класу люкс. Тепер якість не визначається ціною. Тому в 2018 році очікуйте отримати більше і платити менше.

Правильне трактування натуральної косметики

Існує неправильне уявлення про термін “натуральна косметика”, і в 2018 році в кінці-кінців він стане зрозумілим. Косметика не обов’язково повинна бути натуральною. Оскільки натуральне, не означає – не шкідливе. В 2018 році, натуральна косметика означає відсутність шкідливих інгрідієнтів, таких як силікони, парабени та сульфати (особливо SLS). На жаль, багатьох натуральних продуктах шкідливі складники присутні. Тому, перш, аніж повірити напису на упаковці “натуральний”, перевірте склад засобу.

Продукти, які захищають шкіру

Люди усвідомлюють, що забруднення та інші фактори, такі як кондиціонування повітря, сонячне промінні, вітер та багато іншого, впливають на їхню шкіру. Люди тепер звертають більшу увагу на бренди, які допомагають захистити шкіру від зовнішніх подразників. Саме тому, в 2018 році збільшиться обсяг брендів, які вироблятимуть продукти для захисту шкіри.