До засмаги готова

gotuemo_tilo_do_zasmagi

Відпустку вже сплановано. Ми вже уявляємо собі чудовий відпочинок, теплі морські хвилі і чудову засмагу. Що ж потрібно знати для того, щоб засмага була справді чудовою? Для того, щоб отримати бронзову засмагу, а не сонячні опіки, потрібно підготувати свою шкіру і пам’ятати, що ультрафіолет – це не лише привабливий колір шкіри, а й великий стрес для неї.

Що робити, щоб підготувати шкіру до засмаги.

Зволоження шкіри

Щоб підготувати шкіру до засмаги, потрібно використовувати відлущуючі та зволожуючі засоби. Зволожена шкіра допоможе засмазі лягти рівномірно та уникнути зневоднення та пересихання.

Вітаміни

Деякі продукти, зокрема морквяний та апельсиновий соки, м’ясо, допомагають організму виробляти меланін, який зробить процес засмагання легшим та ефективним.

Рясне пиття

Вода – найкращий друг нашої шкіри та організму в цілому. Ідеально випивати 8 склянок води на день, але не для всіх вода аж настільки смачна. Додати смаку звичайній воді допоможуть декілька кубиків льоду та шматок лимона.

Мінімум кофеїну

Потрібно звести до мінімуму вживання напоїв з вмістом кофеїну. Кофеїн перешкоджає засвоєнню засмаги. Якщо не можете відмовитись від улюбленого напою, то потрібно обмежитись двома склянками на добу.

Ні парфумам

Використання парфумів може спровокувати виникнення пігментних плям.

Цікаве відео на нашому каналі

Сонцехахисний засіб

Обов’язково потрібно користуватись сонцезахисними засобами – уникнете опіків, отримавши натомість рівномірну довгоочікувану засмагу.

Час для засмаги

Потрібно пам’ятати, що сонячні промені з 12 до 16 години є особливо небезпечними. Навіть якщо ваша шкіра не схильна до обгорання (вам так здається), обідній час краще провести в кафе з холодним Мохіто.