Збираємось у відпустку без метушні. Складаєм валізу

1zbiraemos-u-vidpustku

Літо найкраща та найочікуваніша пора року для відпочинку. Перед тим як, відправитись в подорож, потрібно все детально продумати для того, щоб зробити відпустку максимально простою. Krasainfo допоможе скласти список речей, які допоможуть почувати себе комфортно перебуваючи далеко від дому.

Складаєм список

Найбанальнішим пунктом при складанні валіз у відпустку є складання списку. В ньому ви вказуєте:

Що повинні зробити до від’їзду.

Що повинні купити в подорож.

Що взяти з собою.

Збираємо у відпустку документи

Насамперед потрібно зібрати всі документи та страховку, які потрібні під час подорожі. Зробіть запасну копію паспорту та страховки. А також, не забутьте роздрукувати білети та бронь на готель.

Збираємо у відпустку аптечку

Під час подорожі аптечка може і не знадобитись. І добре якщо це буде так. Але завжди потрібно врахувати той факт, що в тому місті чи країні, де ви збираєтесь провести відпустку ліки можуть бути в декілька разів дорожчі. В іншій країні ліки взагалі можуть відпускатись лише за рецептом лікаря. Базові ліки в невеликій аптечці додадуть вам впевненості і можуть підстрахувати в будь-який момент.

Базовий мінімум ліків для подорожі це:

-знеболюючі таблетки або порошки.

-засоби від болю у шлунку.

-жарознижуючі.

-пластир.

-пантенол.

Доповнити базову аптечку в подорож ви можете:

-засобами від болю в горлі.

-протидіарейними засобами.

-таблетками від захитування.

-протизапальними засобами.

-антисептиком.

-сорбентами.

-захисним засобом від комах та сонцезахисним кремом.

Читайте також: Що брати з собою на пляж?

Заватажуємо у відпустку карту міста

Не забутьте завантажити на телефон карту міста в яке їдете. Оскільки проблеми з вайфаєм можуть виникнути завжди. Розплануйте собі маршрути, визначившись з міцями, які хочете відвідати. Виділіть трішки часу для того, щоб ознайомитись з місцевими традиціями та культурою в місті.

Б’юті марафон напередодні

Перед поїздкою рекомендується зробити епіляцію, манікюр, педикюр, корекцію брів і все, що допоможе вам без зайвої думки в повну міру насолоджуватись відпусткою.

Читайте також: Матовий манікюр гель-лаком вдома (покрокове відео)

Збираємо косметичку у відпустку

Відмовтесь від великої косметички. Для того, щоб максимально економно зібрати валізу потрібно відмовитись від “пузатої” косметички. Постарайтесь максимально розкласти косметику по валізі в проміжках між речима. Таким чином ви економитете багато місця.

Бозовий набір косметички повинен складатися з:

-зволожуючого догляду за шкірою.

-сонцезахисних засобів для волосся та шкіри.

-декоритавної косметики.

-пінцету, манікюрних ножниць, пилочки та інших інструментів.

Збираємо одяг та взуття у відпустку

Про те, що одяг потрібно скручувати знають всі. Проте, ми рекомендуємо вам використовувати вакуумні пакети з яких випускається все півітря. Речі в пакетах займають максимально мало місця.

Взуття є найгабаритнішою частиною гардеробу. Саме тому, старайтесь не брати в подорож не більше трьох пар. Обирайте універсалье взуття, яке підійде до всього.

Одяг, важливо збирати не хаотично, а по готових образах. Спідниця, яка не поєднується з жодним взуттям, яке ви взяли, буде лише займати дорогоцінне місце у валізі.

Збираємо рятувальну коробочку

Рятувальною коробокою називають дрібні речі, які можуть знадобитись під час відпустки. До таких речей відносять: супер клей, пластир, нитка та голка, гудзики і т.д.