Що брати з собою на пляж?

szo-brati-z-soboyu-na-plyazh

Важливим є збираючись на пляж не забути взяти з собою чогось важливого. Отже, що потрібно взяти з собою на пляж, щоб зробити відпочинок максимально комфортним та безпечним?

Що брати з собою на пляж з одягу?

odyah-szo-brati-z-soboyu-na-plyazh

Якщо в тому місці, куди ви збираєтесь є облаштоване місце для переодягання, то купальник можна брати з собою. Якщо ж такого місця немає, краще відправлятися на пляж в купальнику. Щоб не отримати сонячний удар обов’язково потрібно взяти з собою капелюх, панаму або бейсболку. Для того, щоб не перевтомлювати очі від яскравого світла сонця, такий аксесуар як окуляри обов’язково знадобляться. Взувайте легке та зручне взуття, таке як гумові шльопанці і в’єтнамки, щоб ноги не потіли і відчували себе вільно. Також, жінка може взяти з собою парео.

Що брати з собою на пляж для безпечного загару?

krem-szo-brati-z-soboyu-na-plyazh

Навіть якщо ви відпочиватимете на пляжі де облаштовані шезлонги, то вам однаково знадобиться підстилка або пляжний килимок. Не потрібно лежати на рушнику, адже це предмет гігієни, його потрібно використовувати за призначенням. Добре брати з собою парасольку, яка створює тінь і дозволяє ховатись від прямих сонячних променів.

Для безпечної та рівномірної засмаги добре використовувати спеціальні захисні креми або олії для засмаги. Особливо це потрібно жінкам та дітям, так як у них більш ніжна і чутлива шкіра, аніж в чоловіків.

Яку їжу брати з собою на пляж?

izha-szo-brati-z-soboyu-na-plyazh

Найголовнішим у цьому пункті є взяти з собою хоча б невелику пляшку холодної води, можна додати в неї шматочок лимона, щоб краще тамували спрагу.

Для легкого перекусу добре підходять фрукти і ягоди, такі як яблука, груші, персики, сливи, черешня, кавун. Багато людей беруть з дому бутерброди з ковбасою та сиром або з м’ясом. Потрібно розуміти, що такі продукти на спеці довго зберігати не можна і вони дуже швидко псуються, тому потрібно або відразу їх з’їсти або взагалі відмовитися від них. Беруть із собою трохи грошей, щоб купити вже на пляжі щось смачне: кукурудзу, креветки, сушену рибу з пивом або морозиво для дітей.

Що ще взяти з собою на пляж?

Якщо у вашому арсеналі є сумка холодильник, то обов’язково беріть її, Ви зможете охолодити їду та напої.

Жінкам потрібно не забути прихопити такі дрібниці як: шпилька або гумка для волосся, гребінець, бальзам для губ (щоб губи не згоріли і не облущилися), вологі серветки для витирання рук і обличчя після їжі.

Для розваги під час загоряння добре підходійдуть книги, журнали і кросворди. Якщо ж ви прийшли на пляж цілою компанією, то кращою розвагою на березі будуть гральні карти, UNO, м’яч або фрізбі.

Якщо у вас є надувний матрац або круг – обов’язково беріть їх на пляж. На них приємно гойдатися на хвилях та засмагати на березі, використовуючи замість килимка або підстилки. Якщо ви приїхали на море з дітьми, то не забудьте захопити для них надувні рятувальні круги, жилети або нарукавники.