Як розвивати творчість


26 April, 2023
idea-1876659_1280.jpg (78 Kb)

Коли ми говоримо про творчих людей, то у більшості маємо на увазі художників, поетів, письменників. Насправді така думка доволі помилкова. Адже творчість може і повинна проявлятися у дуже багатьох, якщо і не всіх, сферах. Зрештою, нічого не заважає прожити творче життя. Поговоримо про те, як розвивати творчість.

Нові ідеї

Є такий жарт: правила існують для того,щоб їх порушувати. І якась лепта правди у цьому жарті таки є. Не ідіть стандартними, протоптаними кимось дорогами. Шукайте нові шляхи, придумуйте нові ідеї. Ніколи не соромтесь питати все, що вас цікавить.

dandelion-2817950_1280.jpg (74.25 Kb)

Працюйте з уявою

Творчість необов’язково виникає нізвідки. Її варто стимулювати. Спробуйте при вирішенні проблеми уявити, як на вашому місці поступили б інші люди. Наприклад, якась конкретна особистість. Можете навіть подумки поговорити з цією людиною.

Пошук натхнення

Так, щоб розвивати творчість, потрібно шукати натхнення. ДДе? Тут мусите знайти власну точку, бо у всіх вона різна. Комусь натхнення додає подорож, а комусь – навіть прибирання у квартирі. Тому варто прощупувати ці точки і зупинитися на тому, що найбільше надихає вас на нові звершення. З часом ви просто знатимете, що вас торкає найефективніше. Навчіться бачити музу у простих речах. Адже щоразу стрибати із парашутом для нових емоцій точно не варіант.

Підтримка ресурсу

Все, що ми робимо, напряму залежить від нашого внутрішнього ресурсу. Тому дуже важливо постійно тримати його «у порядку», не виснажувати. Попри усі справи, мусить бути час на відпочинок і хобі. Це буде ваша «підживка», яка допоможе реально розвивати творчість.

doors-1767563_1280.jpg (127.64 Kb)

Проблема насправді не проблема

Не можете змінити ситуацію, змініть своє ставлення до неї. Ця теорія дійсно працює. Жити без проблем у вас не вийде, бо там не буває ні у кого. Тому усі труднощі варто сприймати як досвід, який, до речі, дається не просто так. Кожна проблема може доносити до вас певну інформацію, дати новий старт, вирватися із якогось замкненого кола тощо.

Якщо вас звільнили з роботи, посумуйте, а потім одразу гляньте з іншої сторони – швидше за все вас чекає краща робота. І під таким кутом бажано розглядати усі камені спотикання на нашому шляху. Так знайдемо позитив, а від позитиву і приємних емоцій до натхнення і творчості – рукою подати.

Живіть і творіть своє життя так, як вам хочеться!


Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали