Помадка для брів довершить макіяж

pomadka_dlya_briv

Помадка для брів – чудова альтернатива олівчикам, тіням, фарбуванню хною та мікроблейдингу. На мікроблейдинг наважиться не кожна, а фарбувати брови такими засобами як олівець чи тіні – ой як небезпечно. Будь-яка зустріч чи побачення зійде нанівець, якщо ти постійно будеш дивитись в дзеркало, чи не розмазався олівець, або будеш почувати себе некомфортно і невпевнено тому, що не знатимеш, чи там “вгорі” все в порядку.

Помадка для брів – універсальний засіб, за допомогою якого можна швидко привести брови в порядок і швидко довершити макіяж. Помадка для брів – це стійка кремоподібна суміш зі стійким пігментом. Завдяки своїй кремоподібній структурі помадка дуже легко наноситься, рівномірно лягає. Ще однією перевагою помадки для губ є її стійкість, вона зберігає колір до 12 годин і дозволяє підкорегувати колір своїх природніх брів.

Цікаве відео на нашому каналі

У використанні помадки для брів немає нічого складного. Наносити помадку потрібно в один шар, в іншому випадку брови виглядатимуть неакуратно і вульгарно. Після нанесення потрібно дати бровам підсохнути і все – готово.

При виборі тону помадки для брів потрібно пам’ятати, що після нанесення вона має здатність темніти.