5 порад, як зробити зачіску для дощової та вітряної погоди

prosti-poradi-yak-zrobiti-zachisku-dlya-vologoi-ta-vitryanoi-pogodi

Кожній жінці, мабуть, знайома ситуація, коли декілька годин вкладаєш волосся, а після цього виходиш на вулицю і через надмірну вологість та вітряність зачіска псується. Насправді псується не лише зачіска, а й настрій. Саме тому ми хочемо розповісти вам, що потрібно зробити, щоб у вітряну та дощову погоду ваша зачіска не зіпсувалась.

Попрощайтеся з випрямлячем

Якщо ви прихильниця вирівнювати волосся випрямлячем, то ви мабуть помітили що таке дійство у вітряну та дощову погоду не доречне. Навіть засіб із вмістом силіконів, не зможе встояти проти погодних умов. Саме тому, дуже добре вкладати волосся з ефектом недбалості.

prosti-poradi-yak-zrobiti-zachisku

Мокре волосся

Для дощової погоди доречними та практичними є зачіски з ефектом мокрого волосся. Для створення такої зачіски можна використовувати як прозорі гелі так і віск сильної фіксації.

“Ні” лаку сильної фіксації

Якщо у вас тонке та м’яке волосся, тоді лак сильної фіксації вам точно не підійде. Щоб зберегти вашу зачіску, використовуйте спреї для коріння або лак рухомої фіксації. Використовувати їх досить легко та практично, так як більшість з них вологостійкі. Оскільки такі лаки є вологостійкими, то і волосся не стане пухнастим від надмірної вологості.

Зволожуючі спреї

Найбільш клопітким є догляд за кучерявим волоссям. В погоду з підвищеною вологістю кучеряве волосся стає пухнастим і робиться ще більш не слухняним. Саме тому, тримайте під рукою зволожуючі спреї та засоби на основі рослинних олій. Прямому волоссю, якщо потрібно прибрати пухнастість, зберегти еластичність і блиск, підійдуть засоби на основі кератину (особливо якщо волосся довге), протеїнів та пантенолу.

Заплітайте волосся

Найкраще для негоди підійде кінський хвіст, недбалий пучок, пучок з коси і різні плетіння.

puch_prosti-poradi-yak-zrobiti-zachisku