Топ-7 фільмів про шалене і пристрасне кохання


03 November, 2020
.jpg (123.53 Kb)

Часом буває такий настрій: зробити собі горнятко чогось смачненького і абстрагуватись від буденності за хорошим кіно. Фільми про шалене кохання гарантовано подарують вам гарний настрій.

7 фільмів про шалене і пристрасне кохання

До зустрічі з тобою

Кіно, яке нікого не залишить байдужим. Стрічку знімали за сюжетом однойменної книги, яка кілька років тому стала справжнісіньким бестселером. У фільмі йдеться про просту дівчинку Луїзу Кларк, яка живе у провінції. У неї є і робота, і хлопець… Проте все це не задовільняє її. Робота – ненависна, а хлопця вона насправді зовсім не кохає. Раптом у неї з’являється можливість все виправити. Та разом з тим очікує чимало неприємностей. Інший головний герої фільму – спортсмен Віл Трейнор, який потрапив в автокатастрофу.

Луїза і Віл зустрічаються за дивним збігом обставин і навіть не підозрюють, як сильно ця зустріч змінить їхнє життя.

do-vstrechi-s-toboy_0.jpg (96.98 Kb)

За 5 кроків до кохання

Історія про двох молодих людей, яким поставили страшний діагноз – кістозний фіброз. Вони не можуть близько спілкуватися з іншими людьми, аби не заразити їх смертельною хворобою. Таке життя нагадує в’язницю. Головні герої ніяк не можуть із цим змиритися. Проте попереду на них чекає велике кохання. Навіть, якщо воно живе на відстані одного метра.

29c8a120e97ca31b563c8dc728c73e.jpg (132.71 Kb)

Любий Джон

У фільмі йдеться про кохання американського військового Джона та його дівчини Саванну. Вони зійшлись, коли чоловік перебував у відпустці. Згодом кохана змушена була чекати його вдома. Їхня любов тривала у листуванні цілий рік. Проте 11 вересня 2001 року все різко змінилося. Саванна почала писати набагато рідше. Чим же все закінчилось, дивіться у фільмі.

a1b5550b0f566c9dc4fb031cc150bf.jpg (91.73 Kb)

Пам’ятай мене

Ще одна історія, котра розповідає про події після трагедії в Америці 2001 року. Головний герой – Тайлер. Його брат вчинив самогубство, і це дуже вплинуло на майбутнє самого Тайлера. Згодом він знайомиться із дівчиною Еллі. Вона – дочка поліцейського. Тайлер мріє через неї помститися сержантові за події минулого. Проте несподівано все розвивається зовсім інакше.

photo_4ba8bded7b564.jpg (155.99 Kb)

Щоденник пам’яті

Дуже романтична історія, де кохання головний героїв витримало багато років – від підліткового віку до старості. На шляху було багато перешкод, болю та зрад. І усі ці події описані у щоденниках. Головна героїня потрапила у будинок пристарілих, бо втратила пам'ять. А її чоловік, якого вона навіть не впізнає, щодня читає їй історії їхнього життя. І вона не розуміє, що насправді слухає історії про себе.

2fb801618687bd6c134f1319302085.jpg (110.91 Kb)

Закохайся в мене, якщо наважишся

Фільм про хлопця та дівчину, які знайомі ще з дитинства. Вони були знаними бунтарями і полюбляли грати в гру «наважишся-не наважишся». Через роки – вони обоє люди з невдалим шлюбом за плечима. Герої продовжують грати одне з одним, випробовуючи непрості характери. Їм важко знайти гармонію, та ще важче ігнорувати кохання, яке уже виникло між ними.

3def2596e2eb8fdf385beaa393792b.jpg (91.11 Kb)

Один день

На екрані – двоє молодих людей, які познайомились на випускному вечорі. Після проведеної ночі разом, вони обоє вирішують, що насправді у них надто різні цілі в житті та світогляди загалом. Тому розбігаються, але домовляються щороку проводити 15 липня разом. Дружба тривала кілька років, а згодом …

one_day.jpg (108.6 Kb)

Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали