5 секретів сяючої шкіри

syayucha_shkyra

Експерти в області моди кажуть, що в цьому році в тренді буде сяюча шкіра з натуральним природним блиском.

На мій погляд така шкіра поза модою і поза часом, але якщо в цьому році сяюча шкіра буде ще і в тренді, то я впевнена, що багато жінок будуть цікавитися як домогтися такого ефекту.

Справа в тому, що для досягнення ефекту здорового блиску часто буде недостатньо тільки декоративної косметики і якихось секретних прийомів від візажистів. Тим більше якщо мова йде не про подіум і глянець, а про реальне життя. Де на вашу шкіру будуть дивитися без фільтрів і фотошопу.

Шкіра повинна бути гладкою

Перший крок – необхідно зробити шкіру гладкою. Тільки ідеально гладка поверхня добре відбиває світло.

Гладка шкіра відмінно відображає світло і при хорошому освітленні має природний здоровий блиск. До речі не потрібно плутати його з жирним блиском.

Але в молодому віці, шкіра часто буває схильна до закупорки пір, що надає шкірі нерівний вигляд. А в зрілому віці пори вже як правило чисті, але з’являється інша проблема.

Що допоможе в такому випадку? Це можуть бути різноманітні пілінги для вашого обличчя.

Загалом будь-які засоби, які надаватимуть відлущувальному дію і будуть вирівнювати поверхню шкіри. В середньому пілінги рекомендується робити 1 раз в тиждень. При регулярному використанні ви досить швидко помітите, що поверхня шкіри стала більш гладкою.

Зволоження шкіри

Якщо шкіра суха або зневоднена, то вона втрачає тонус, пружність і набуває матового відтінку. І навпаки, якщо шкіра зволожена, вона розгладжується, виглядає пружною, насиченою вологою, що сприяє здоровому, природному блиску.

Що допоможе в такому випадку. У молодому віці насамперед потрібно звернути увагу на свої гелі для вмивання, пілінги, креми та маски для обличчя, чи вони не підсушують вашої шкіри.

А в зрілому віці причиною сухості може бути недостатнє зволоження шкіри. В такому випадку допоможе додатковий догляд. Зволожуючі або живильні маски, сироватки, або більш насичений крем для обличчя.

Здоровий колір обличчя

Третій крок – здоровий колір обличчя. Буває так, що шкіра начебто гладка, зволожена, але все одно має якийсь тьмяний, нерівний або сіруватий відтінок, особливо в кінці зими.

Що допоможе в такому випадку? В такому випадку будуть особливо ефективні креми, маски і сироватки з вітаміном С. Вітамін С не тільки освітлює шкіру, і забезпечує гарний сяючий вигляд обличчя, але і зміцнює судинну стінку, стимулює синтез колагену, що додає шкірі тонус і пружність.

Дивіться також “Живильний кавовий скраб для тіла”

Світловідбиваюча косметика

Четвертий крок – включіть в свою косметичку світловідбиваючу косметику. Практично у кожного з нас є якісь недосконалості шкіри, які неможливо повністю усунути. Просвічуються судини, пігментні плями, зморшки і т.п.

Згладити ці недосконалості допоможуть засоби зі світловідбиваючими частинками. Причому це відноситься не тільки до декоративної косметики. Багато засобів для щоденного догляду за шкірою – гелі та креми для області навколо очей, креми, маски і сироватки для обличчя, часто теж містять світловідбиваючі частинки.

Одяг який вам до лиця

П’ятий крок до сяючою шкірі не відноситься до косметичного догляду, але тим не менше теж істотно впливає на колір обличчя – це одяг який вам до лиця.

Ви напевно знаєте, що у різних людей різний кольоротип. Тому одним більше йдуть холодні відтінки, а іншим теплі. Одним більше до лиця яскраві, насичені тони, а іншим навпаки пастельні.