Догляд за шкірою в 18 – 25 років

18_-_25

Можна сміливо сказати, що це той прекрасний період, коли у більшості молодих людей шкіра виглядає доглянутою і красивою без особливих зусиль з їхнього боку.

Звичайно, є винятки, коли підлітковий вік вже минув, а шкіра все одно ще залишається проблемною.

А в більшості своїй у віці до 25 років шкіра обличчя і у дівчат і у хлопців виглядає найкращим чином і їй досить мінімального догляду.

У віці 18 – 25 років цілком достатньо трьох основних етапів догляду за шкірою обличчя:

  1. Очищення.
  2. Тонізація.
  3. Зволоження.

І відповідно цілком вистачить всього трьох засобів догляду:

  • Засоби для вмивання обличчя.
  • Тоніка.
  • Зволожуючого крему за типом шкіри.

Як умивалки можна використовувати гель, пінку або мус для очищення шкіри обличчя. Для тонізації підійдуть як готові тоніки за типом шкіри, так і відвари трав, гідролати або мінеральна вода. А в якості денного захисного крему краще віддати перевагу легким зволожуючим емульсіям або гелям.

Нічний крем в цьому віці не потрібен. Якщо раптом увечері з якої-небудь причини є відчуття сухості або стягнутості шкіри обличчя, то на ніч можна нанести ту ж саму зволожуючу емульсію або гель, які ви використовуєте в денний час. А якщо в цьому немає необхідності – то нічого наносити не потрібно.

Іноді дівчата скаржаться, що ніяк не можуть підібрати собі зволожуючий крем для обличчя – від будь-якого засобу посилюється саловиділення, шкіра швидко починає блищати або забиваються пори. В такому випадку краще використовувати себорегулюючі (тобто ті, що зменшують саловиділення) гелі та сироватки або емульсії з матуючим ефектом.

Дивіться також “Живильний кавовий скраб для тіла”

Додатковий догляд

З салонних процедур в цьому віці в разі потреби можна робити чистку особи, а також при бажанні іноді заглянути до косметолога на масаж.

Ну, а якщо комусь дуже хочеться розширити свій домашній арсенал додатковими засобами догляду – можна використовувати деякі засоби для наступної вікової групи – пілінги для домашнього застосування, маски по типу шкіри, гель для контуру очей.