Анатомія крему. З чого складається крем?


21 September, 2022
krem.jpg (79.87 Kb)

Кожного ранку жінки та чоловіки наносять на шкіру різноманітні засоби для догляду, в тому числі крем. Давайте поговоримо про те, з чого він складається та про його функції.

Крем володіє багатьма функціями, серед них зволожуюча, живильна, омолоджуюча, антибактеріальна, але основна функція будь-якого крему - це захист шкіри від холоду, сонячних променів, вітру та негативних інших вливів.

Основа будь-якого косметичного засобу - це те, що від нього залишиться, якщо з нього забрати біологічно активні речовини ( наприклад вітаміни чи антиоксиданти).

А залишиться достатньо багато, тому, відкривши баночку крему, ми бачимо саме основу.

Крем склається з:

  • Водної основи.
  • Масляної основи.
  • Емульгатора.
  • Біологічно активних речовин.
  • . . . . . . . .
  • Консервантів.
  • Віддушки.
  • Емолієнтів.
krem1.jpg (64.1 Kb)

А тепер поговоримо детальніше про кожний інгредієнт крему.

В загальному креми поділяються на жирові та емульсійні. Жирові креми промисловість використовує рідко, адже вони погано поглинаються, залишаючи на шкірі жирний блиск та липкість. Емульсій складаються з водяної та масляної фази ( “ масло у воді” або “вода у маслі”). Тому обов`язковим є наявність у кремі емульгатора, який зберігає структуру крему та забезпечує його рівномірний розподіл при нанесенні на шкіру.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Також до крему входять біологічно активні речовини ( це можуть бути різноманітні масла, екстракти рослин, вітамінні комплекси та ін.), саме вони, проникаючи у глибокі шари шкіри, здійснюють різноманітні корисні впливи.

. . Д. . . . .

Консерванти та віддушки в кремі містяться в дуже малій кількості і забезпечують його довгий термін придатності та приємний запах відповідно.

Емолієнти містяться в масляній фазі крему і основна їхня функція це пом`якшення шкіри. 99% ефекту від крему, що ви відчуваєте забезпечують саме вони.


Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали