Трендова стрижка Одрі Гепберн надихне вас на новий образ!

Якщо ви хочете змінити щось у собі — це знак! Ви точно закохаєтесь у цей трендовий весняний фасон! Pixie («фея» або «ельф») або коротка стрижка з короткими підстриженими й бічними пасмами та довшим волоссям на маківці.  Ця зачіска стала популярною у 50-х роках завдяки Одрі Гепберн, яка показала її у фільмі “Римські канікули”. Класична зачіска піксі знову повертається!

Ми підібрали для вас приклади короткої стрижки піксі для натхнення, нумо скоріше гортайте!

Класична стрижка піксі — це нова любов багатьох!

Якщо у вас густіше волосся та кучері, вам знадобиться набагато більше текстури, ніж якщо у вас від природи пряме або тонке волосся.

Ця стрижка має багато переваг. Наприклад на її укладання завжди витрачається набагато менше часу, і ви можете чудово змінювати свій образ. Все, що вам потрібно мати під рукою, то це трішки крему для укладання або спрей для фіксації та об’єму біля коріння росту вашого волосся. Ми рекомендуємо дотримуватися балансу у використання цих продуктів, щоб не обтяжувати ваше волосся.

Щодо догляду за такою стрижкою, то рекомендується регулярно обрізати волосся кожні 4-6 тижнів, щоб зберегти її форму та текстуру. Не бійтеся експериментувати!

Піксі — це універсальна стрижка, яку можна укласти за кілька хвилин, що робить її ідеальною для тих, хто шукає стильну зачіску без зайвого догляду. Також слід враховувати можливість адаптації крою під ваш особистий стиль і його взаємодію з гардеробом та вашою естетикою стилю.