Відбілюємо зуби в домашніх умовах без шкоди для емалі

vidbiluvanna_zubiv

Вважається, що ті, хто часто посміхаються, живуть довше, ніж ті, хто посміхається рідко. Усмішка може творити дива. Якщо ви починаєте ваш день з нею, то ви помітите, що всі ваші справи протягом дня будуть проходити чудово. За допомогою усмішки можна зробити оточуючих людей щасливими та поділитись з ними оптимістичним зарядом енергії на весь день.

Проте, не кожен може дозволити собі усміхатись на всі 32 зуба. З віком зубна емаль стає тоншою та прозорішою. Зовнішні фактори такі як: кава, чай, куріння роблять зуби жовтими, та не такими як би нам хотілось їх бачити. Якщо в цьому ви бачите себе, тоді ця стаття написана саме для вас. Адже не обов’язково тратити тисячі гривень на відбілювання у спеціалістів або зубні пасти чи засоби, які не виправдовують себе. Ми вам розповімо як відбілити ваші зуби в домашніх умовах без шкоди для вашої емалі.

Відбілювання зубів в домашніх умовах

1. Не поспішайте купляти найдорожчу зубну пасту в найблищому магазині. Використовуйте товари, які вже є у вашому домі. Ідіть прямо на свою кухню та відкрийте свою шафку. Ви точно повинні мати ложечку соди, залишену з моменту останньої випічки кексів. Візьміть невелику кількість соди, додайте в неї трішки капель лимонного соку та ретельно перемішайте. Ви можете додати краплю зубної пасти, щоб перебити смак соди. Коли ваша домашня паста готова, почистіть зуби цією сумішшю. Після виконання цієї процедури знову почистіть зуби за допомогою звичайної зубної пасти, щоб очистити ротову порожнину від попередньої суміші і перебити неприємний присмак у вашому роті.

2. Ще одним корисним способом відбілювання зубів є використання продуктів, які мають ефект відбілювання. Серед них – полуниця і апельсини. Включіть їх у ваше щоденне споживання і результат буде помітний. Ви також можете втирати в зуби ці смачні фрукти. Оскільки суниця містить цукор, не забувайте почистити зуби зубною пастою після її вживання.

3. Завжди чистіть зуби після їжі. Якщо у вас немає можливості почистити зуби, використовуйте жувальну гумку протягом, щонайменше, десяти хвилин. Це ще один простий спосіб очистити ротову порожнину.

4. Як це б дивно не звучало, але спробуйте зменшити споживання кави, міцного чаю або сигарет. Тим не менш, якщо ви любите міцну каву або чай, не забудьте почистити ротову порожнину після споживання цих напоїв, або просто випийте стакан води.

6. Ви також можете спробувати харчуватись їжею, з якою ви зменшите шанси пошкодити зуби. Одним з кращих способів є додавання продуктів, багатих кальцієм, до вашого раціону. Їжте більше творогу, пийте принаймні склянку молока і це допоможе вам мати сильні і здорові зуби.

7. Якщо жоден з вищезазначених способів не допомагає вам, тоді використовуйте готові спеціальні зубні пасти з аптеки і використовуйте їх щодня. Цей вид зубної пасти зазвичай містить ті компоненти, які допомагають відбілити зуби протягом короткого періоду часу.