Виразний погляд: техніка фарбування вій

viraznii_poglyad

Мабуть, кожна друга жінка вважає, що вміє фарбувати вії, адже робить це практично щодня. Та все більше жінок упускають деякі нюанси і їхній макіяж часто виходить не таким, як би хотілось. То ж пропонуємо прочитати декілька правил, яких потрібно дотримуватись під час фарбування вій, щоб погляд був ніжним та спокусливим, а макіяж – таким, як ви забажали.

Підкрутимо війки

Для того, щоб вії мали гарний вигляд, потрібно створити невимушений вигин – закрутити їх. Для цього потрібно скористатись спеціальним інструментом – керлером (в жіночих колах його називають простіше – “щипчики для вій” 🙂 ). Хоча не всім це потрібно, адже у деяких жінок вигин вій є природнім, тому керлер – необхідність для тих, в кого війки ростуть “прямо”.

viraznii_poglyad_1

Основа під туш.

Професійні візажисти перед тим, як наносити туш, використовують спеціальні праймери. В домашніх умовах замість праймера можна використати звичайну пудру чи навіть присипку. Верхні вії потрібно трохи припудрити.

Наносимо туш.

Більшість жінок спочатку фарбують верхні вії, що, на думку візажистів, є неправильним. Спочатку потрібно фарбувати нижні вії. Якщо почнете з верхніх вій, то коли фарбуватимете нижні, верхні залишать чорні відбитки на повіках та під бровами.

Нижні вії не потрібно фарбувати по всій довжині, а наносити туш біля основи. Таким чином вії виглядатимуть довшими і матимуть природній вигляд. Робити це потрібно з обережністю легкими рухами. Наносити туш тільки одним шаром і найкраще використовувати водостійку туш.

Верхні вії, на відміну від нижніх, фарбуємо по всій довжині, починаючи від основи. Таким чином ми підкорегуємо вигин вій і зробимо погляд більш відкритим. Новинкою для деяких жінок буде й те, що верхні вії потрібно фарбувати з обох боків: зверху і знизу. Більшість жінок наносять туш тільки знизу, таким чином вії зверху залишаються непофарбованими. Якщо фарбувати верхні вії з обох боків, вони будуть виглядати довгими та густими.

На завершення потрібно скористатись сухою чистою щіточкою для вій та легкими рухами розчесати їх.