3 способи зробити погляд спокусливим без нарощення вій


25 December, 2017 6562

Ви мрієте про довгі та густі вії? Якщо так, то ви не одна в своєму бажанні і майстри краси вже навчились дарувати своїм клієнтам чудові, густі та довгі вії за 1 годину. Нарощенні вії виглядають дуже красиво, але вони приносять шкоду здоров'ю, викликаючи алергію, подразнення, проблеми із зором. Ми хочемо розповісти вам, про три альтернативи нарощенню вій, які ви можете зробити самостійно.

1. Рецинова олія для росту вій

Рецинова олія має неабиякий вплив на ріст вій. Її дуже часто додають до різних професійних сироваток. Вона робить ваші вії візуально довшими за рахунок гланцевого ефекту. Велким плюсом рецинової олії є те, що вона зміцнює вії. Регулярне використання рецинової олії призводить до збільшення об'яму вій.

Ефект триває до повного оновлення власних вій (1,5-2 місяці), тому наносити рецинову олії на вії потрібно регулярно.

3-sposobi-zrobiti-poglyad-spokuslivim-bez-naroszennya-vii.jpg (96.38 Kb)

Читайте також: Що таке желе для душу і як зробити його самостійно? (Покрокове відео)

2. Біматопрост для вій

Біматопрост - це краплі для очей, які використовують при серйозних їх захворювань. Проте, якщо використовувати їх для вій, то фахівці обіцяють збільшення довжини та об'єму вій вдвічі. Препарат провокує збільшення тривалості фази існування волосяного фолікула, що і є причиною появи великої кількості нових вій.

13-sposobi-zrobiti-poglyad-spokuslivim-bez-naroszennya-vii.jpg (82.14 Kb)

3. Ламінування вій

Ламінування вій - це салонна процедура. Великий вміст корисних мікроелементів в препаратах, які використовуються під час процедури, чудово зміцнюють та віновлюють вії. Склад препарату на основі кератину глибоко проникає в структуру волосся, за рахунок чого відбувається подовження вій, робить вії більш густими і об'ємними.

Під час процедури, наноситься препарат, який в поєднанні зі спеціальним силіконовим бігудем підкручує вію. Такий ефект триває до повного оновлення власних вій, так само як і від рецинової олії.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали