5 найкращих рецептів фрешів для очищення організму

5-naikraszih-receptiv-sokiv-dlya-ochiszennya-organizmu

Детокс соки (detox – очищення) – це збалансована підбірка соків та смузі з різноманітних овочів та фруктів, яка сприяє виведенню з організму токсинів та шлаків. В детокс дієту 1 дня входить 3-7 різноманітних соків, які потрібно випивати на протязі дня в певні години. На українському ринку існує безліч компаній, які займаються детокс соками. Проте, ціна за 1 день детокс дієти є втричі вищою за ту, яку ви можете заплатити за ті ж фрукти і вичавити свіжі фреші самотужки вдома.

Якщо ваша основна ціль – схуднення, то краще буде скласти збалансований раціон харчування і займатись спортом. Якщо ви хочете схуднути за допомогою детокс дієти, то знайте, що вага, яку ви втратите під час дієти, її ще називають водяною, повернеться, оскільки це не жир.

Не рекомендується дотримуватися детокс дієти та пити соки при хворобах шлунково-кишкового тракту, цукровому діабеті, різних хронічних захворюваннях, хворобах серця, низькому рівні цукру в крові. Протипоказана детокс-дієта вагітним жінкам та тим, які годують грудьми. Не слід виснажувати себе подібною програмою харчування дітям і літнім людям. Перед вживанням тих чи інших соків рекомендується проконсультуватись з лікарем.

Якщо ви хочете провести розвантажувальний день на соках, то знайте, що підготуватись до нього потрібно заздалегідь. За 3-4 дні потрібно відмовитись від кави, соусів, жарених страв. Також їсти більше овочів, салатів і пити багато води. Також не рекомендується вживати фрукти та йогурти.

Якщо ви вперше наважились провести розвантажувальний день на соках, то дня початку привчіть свій організм до фрешів, випиваючи по 1 склянці щодня на сніданок. Для вас ми зібрали підбірку з 5 найпопулярніших соків для очищення організму. Кількість фруктів та овочів вказана на 300 мл. соку. Для фрешів обирайте соковиті фрукти.

Найкращі рецепти фрешів – Зелений сік

– 3 солодкі яблука.

– шпинат.

– 2 огірки.

– 1 цукіні.

– 2 шт. селери.

– 2х2 см. кореня імбиру.

– 1 лайм або лимон.

– м’ята.

Найкращі рецепти фрешів – Буряковий сік

– 2 буряка.

– 2 моркви.

– 1 апельсин.

– 1солодке яблуко.

Найкращі рецепти фрешів – Цитрусовий

– 2 апельсина.

– 2 мандарин.

– 2х2 см. кореня імбиру.

– 1 грейпфрут.

Найкращі рецепти фрешів – Імбирна бадьорість

– 2х2 см. кореня імбиру.

– 3 яблука.

– 2 апельсина.

Найкращі рецепти фрешів – Гранатовий фреш

– гранатовий сік.

– 200 грм. чорної смородини.

– 1 стебло селери.

– м’ята.