Як приборкати неслухняне волосся?

yak-priborkati-nesluhnyane-volossya

Чи знайома вам ситуація, коли ви витрачаєте багато часу на те, щоб укласти волосся, а через годину воно виглядає так, наче ви попали в шторм? Можливо, ви боїтесь вологої погоди більше вогню? Ми розповімо вам, як приборкати неслуханянє волосся за допомогою простих порад.

1. Робіть живильні маски з оліями

1yak-priborkati-nesluhnyane-volossya

Добре зволожене волосся набагато краще піддається укладці. Великим плюсом також є те, що зачіска тримається вдвічі довше. Саме тому важливим є робити живильні та зволожуючі маски для волосся. З цією місією добре справляються маски на основі рослинних олій. Головне, не бятись наносити їх на коріння, оскільки саме так ви отримаєте глибоке живлення. Тепла олія має набагато кращий ефект. Для того, щоб нагріти олію, потрібно зібрати волосся в шапочку для душу або поліетиленовий пакет і нагріти феном. Також, ефект буде значно кращим, якщо протримати маску більше 6 годин. Для отримання масимального ефекту ми рекомендуємо робити її перед сном.

Найкращі олії для живлення волосся:

– Кокосова олія.

– Олія Ши.

– Арганова олія.

– Олія авокадо.

– Олія насіння льону.

– Олія жожоба.

2. Полощіть волосся прохолодною водою

pravila-z-mittya-ta-doglyadu-za-volossyam

При полосканні волосся в прохолодній воді закриваються чешуйки волосини. В наслідок цього волосся стає мягкішим, послушним та отримує неймовірний блиск.

3. Звертайте увагу на гребінці, якими користуєтесь

3yak-priborkati-nesluhnyane-volossya

Особливу увагу потрібно приділяти вибору інструментів для волосся. Пам’ятайте, що пластик накомичує статику і віддає її волоссю. Саме тому, потрібно обирати гребінці з натуральних матеріалів, а також силіконові або карбонові.

. . . .

4. Робіть ідеальну зачіску без зайвих волосин, які стичать

4yak-priborkati-nesluhnyane-volossya

Для того, щоб після укладання волосся у вас не стирчали маленькі, наблидливі волосини, потрібно розпилити лак для волосся на гребінець і зачесатись ним. Важливо, зробити це швидко і зачесати волосся доки не висохнув лак.