Що таке желе для душу і як зробити його самостійно? (Покрокове відео)

На сьогоднішній день існує безліч засобів для прийняття ванни та душу. Новинкою на ринку засобів є желе для душу. Здавалось би, як так можна вмиватись желе? Проте вже тисячі споживачів оцінили такий засіб для миття, особливо жінки та діти.

Желе для душу – це щось середнє між милом та гелем. Цей засіб є оригінальним способом очищення шкіри від забруднення. Він не тільки чудово очищає, але і тонізує шкіру. Його можна використовувати не лише при прийнятті ванни, але ним можна також вмивати обличчя та руки. Використовувати желе для душу надзвичайно просто, потрібно лише спінити його в руках і пінку нанести на шкіру або безпосередньо спінювати желе на тілі.

Найголовнішим є те, що желе для душу можна швидко і без проблем зробити вдома самостійно.

Для приготування желе для душу знадобиться:

-Харчовий желатин або агар-агар.

-Тепла вода.

-Гель для душу.

Приготування желе для душу

1 ч.л. желатину потрібно розвести в склянці теплої води і залишити на 15 хвилин. Відправити на парову баню до повного розведення (можна в мікрохвильову піч). Добавити 2 столові ложки гелю для душу і добре розмішати. Розлити у формочки або одноразові стакани і відправити в холодильник до повного застигання. Для кольору та аромату можете добавити харчовий барвник та улюблену ефірну олію. Зберігати желе потрібно накривши харчовою плівкою в холодильнику. Якщо ви використовували не желатин, а агар-агар, то зберігати можна будь-де, проте, все ж в баночці або контейнері, який закривається.