5 безкоштовних способів покращення шкіри лиця

Прості та ефективні методи покращення шкіри лиця

Пийте багато води

Шкіра на 64% складається з води і потребує щоденного зволоження для покращення кровообігу, вироблення колагену, захисту від бактерій. Пийте 2-2.5 літри рідини в день, аби ваше обличчя залишалося світлим та приємним на дотик.

piti_vodu

Відмовтеся від гарячого душу

“Окріп” подразнює шкіру, послаблює кровоносні судини, утворює червоні плями. Він ж призводить до появи прищів та акне. Нарешті, гаряча вода виводить натуральні масла, що захищають тіло. Для уникнення подібних проблем приймайте теплий душ.

dushb

Їжте правильні продукти

Для шкіри корисні продукти з високим вмістом води. А саме – кавуни, дині, яблука, апельсини, помідори, огірки, кабачки, ківі, морква. Також для дерми потрібен цинк , вітамін С, кислоти Омега-3.

kavun

Використовуйте лимон

Лимонна кислота очищає шкіру від мертвих клітин та інших компонентів. Також вона має відбілюючий ефект. Аби покращити стан лиця, скористайтеся простою інструкцією:

  • 1) вижміть 1 лимон;
  • 2) змастіть соком шкіру обличчя та шиї;
  • 3) змийте лице через 10 хвилин теплою водою;
  • 4) протріть шкіру огірком (для зволоження).
limon

Замініть супи на бульйони

Наваристі бульйони із курки, баранини, риби та яловичини багаті білком, желатином, колагеном. В їх складі є кальцій, магній, фосфор. Такі супи омолоджують шкіру, забезпечують її пружність та природній колір, розгладжують дрібні зморшки.

bulion

Корисними є лише бульйони на кістках.