Лимонна вода: Порятунок від спраги і захисник молодості

lemon_water_ava

У літню спеку найкраще втамує спрагу лимонна вода. Склянка води з лимоном подарує не лише освіжаючий смак, але й безліч переваг для тих, хто хоче гарно виглядати і добре почуватися.

Лимонна вода – найкращий спосіб розпочати ранок, адже вона допомагає запустити всі системи організму. Даруючи свіжий смак, вода з лимоном також активізує травлення і сприяє природнім процесам детоксикації організму. Лимонний сік багатий на флавоноїди – сильні антиоксиданти, які захищають нас від ракових утворень. Окрім цього, завдяки вмісту вітамінів С і В, кальцію, заліза, магнію, калію, ферментів і волокон, лимони оздоровлюють шкіру, надають блиску волоссю та допомагають позбутися нальоту на зубах. Загалом лимонна вода має неоціненну користь для нашого організму і загального самопочуття.

lemon-water_perevagy2

1. Користь лимонної води. Покращення травлення

Лимонний сік вимітає токсини зі шлунково-кишкового тракту, а також усуває неприємні прояви розладу шлунку, печії, здуття живота. Лимонна вода стимулює перистальтику шлунку і вироблення жовчі. Склянка лимонної води вранці натще подарує миттєвий заряд енергії і добре самопочуття на цілий день.

2. Користь лимонної води. Підвищення імунітету

Добре відомо, що лимони є запеклими борцями із грипом та застудою завдяки високому вмісту вітаміну С. Проте у зміцненні імунної системи важливий не лише вітамін С, але й залізо. Лимони допомагають засвоювати більше заліза з їжі.

3. Користь лимонної води. Виведення токсинів

Лимонна вода допомагає позбутися токсинів і запобігти пошкодженню клітин, тканин і органів. Завдяки цьому стимулюється ефективна робота печінки та продукування ферментів. Лимонний сік діє як сечогінний засіб і пришвидшує виведення токсинів.

4. Користь лимонної води. Молодість шкіри

Лимони є багатими джерелами антиоксидантів, які запобігають пошкодженню клітин вільними радикалами. Згубна дія вільних радикалів проявляється у передчасному старінні шкіри, а вітамін С допомагає зберегти еластичність шкіри і запобігти утворенню зморщок та пігментних плям.

5. Користь лимонної води. Зволоження тіла

У літню пору дуже важливо уникати зневоднення. На роль ідеального джерела вологи найкраще підходить звичайна вода. Проте сучасні люди звикли пити все, окрім води. Ось тут лимонна вода може стати альтернативою безкорисним напоям завдяки своєму освіжаючому смаку. Пийте достатньо лимонної води упродовж дня, щоб уникнути зневоднення організму.

Читайте також на krasainfo.com

Тренди 2017. Модні купальники літа 2017.

6. Користь лимонної води. Очищення суглобів

Лимони мають властивість видаляти сечову кислоту із суглобів. Кристали сечової кислоти є однією з причин запалення у суглобах.

lemon-water_perevagy

7. Користь лимонної води. Зниження ваги

Сама по собі лимонна вода не спричиняє втрату ваги, але є незамінним помічником у досягненні бажаних результатів. Лимони тамують відчуття голоду, покращують обмін речовин і дарують відчуття насичення, що зменшує потяг до шкідливих перекусів.

Читайте також на krasainfo.com

6 причин, чому слід захищатися від сонця

8. Користь лимонної води. Створення лужного середовища

Хоча лимони кислі на смак, вони є одними з найкращих джерел лужного середовища. Надмірне закислення організму спричиняє появу запалень у тканинах, ожиріння і серйозні хронічні захворювання, такі як рак, діабет та хвороба Альцгеймера.

9. Користь лимонної води. Протиракові властивості

Антиоксиданти у лимонах не лише захищають шкіру від старіння, але й зменшують ризик виникнення деяких видів раку. Кисле середовище є чудовим розсадником для ракових клітин. Лимони, натомість, змінюють кисле середовище на лужне, і таким чином зменшують ризик виникнення раку.

10. Користь лимонної води. Покращення розумової активності

Високий вміст калію та магнію в лимонах благодійно впливає на головний мозок та нервові тканини. Лимонна вода може стати чудовим запобіжником для профілактики стресу і депресії, а також подарує ясність думок і концентрацію уваги.

Читайте також на krasainfo.com

Як покращити імунітет

11. Користь лимонної води. Антибактеріальний і противірусний захист

Антибактеріальний і противірусний ефект лимонів потрібний не лише у холодну пору року, але й цілорічно. Лимони допомагають долати віруси грипу та інших ГРЗ, а також змінюють рівень рН сечі, що запобігає розвитку бактерій. Це актуально для людей, які часто страждають від інфекцій сечовивідних шляхів.

12. Користь лимонної води. Свіжий подих

Лимони чинять згубну для бактерій дію в ротовій порожнині та освіжають дихання. Проте надмірна кількість лимонної кислоти може руйнувати зубну емаль, тож лимонну воду слід вживати правильної концентрації і бажано через трубочку.

Читайте також на krasainfo.com

Як приготувати трояндову воду і як її використовувати
lemon_water_repevag

Як приготувати лимонну воду. Рецепт

У склянку питної води (250 мл) кімнатної температури витисніть сік четвертинки лимона, перемішайте і випите.

lemon-water_rules

Як правильно пити воду з лимоном

Щоби отримати максимум користі від лимонної води і не нашкодити своєму організму, вживайте лимонну воду згідно з кількома простими правилами.

  • Пийте воду з лимоном вранці натще, за півгодини до сніданку. Вранці достатньо однієї склянки лимонної води правильної концентрації. Пити лимонну воду необхідно щодня.
  • Готуйте воду з лимоном безпосередньо перед вживанням. Заздалегідь приготована лимонна вода, наприклад звечора, втрачає свої властивості.
  • Обов’язково поснідайте через півгодини після склянки лимонної води. Бажано, щоб це був здоровий і повноцінний сніданок (бутерброди, яєшня, каша, мюслі, омлет, молочні страви), а не швидкий перекус.
  • Пийте лимонну воду через соломинку, щоб звести до мінімуму контакт лимонного соку з зубами. За малої концентрації він не може завдати шкоди, але полоскати рот лимонною водою все ж не варто.