Як підібрати колготки до взуття


06 November, 2019
colgoty_ava.jpg (28.45 Kb)
Серед безлічі взуття і широти асортименту колготок не так уже й легко вибрати ідеальну пару. Колготки і туфлі, які у поєднанні не виглядатимуть занадто скучно чи занадто крикливо. Щоби ідеально підібрати колготки до взуття, дізнайтеся кілька стильних секретів.

black_colgotky.jpg (.94 Kb)
. . . . .

Як підібрати колготки до взуття. Секрет № 1

Щоби ноги виглядали неймовірно довгими, підберіть колготки в тон взуття. Наприклад: чорні туфлі плюс чорні матові колготки або тілесні колготки до бежевого взуття. Таким чином між колготками і взуттям не буде кольорової лінії, яка розділить ногу і зробить її візуально меншою.

white_colgotky.jpg (92.05 Kb)

Як підібрати колготки до взуття. Секрет № 2

Білі матові колготки пасують лише юним школяркам та молодим дівчатам з ідеально рівними формами ніг. Усім іншим варто від них відмовитися. Світлі матові колготки підкреслюють найменший недолік на нозі й візуально повнять. Якщо є бажання відвернути увагу від неідеальних ніг, слід зупинити свій вибір на темних колготках, підібраним в тон одягу або взуття.
Матові колготки яскравих світлих відтінків пасуватимуть лише довгоногим струнким дівчатам або як необхідний елемент образу.

color_colgotky.jpg (42.47 Kb)

Як підібрати колготки до взуття. Секрет № 3

До екстравагантного взуття яскравого кольору або з креативними вставками найкраще підбирати прозорі колготки в тон шкіри. Тілесні колготки практично непомітні, тому в образі вони не стануть акцентом.
Колготки з візерунком ризиковано поєднувати з яскравим взуттям, оскільки можна не вгадати і зробити образ позбавленим смаку. Проте, якщо ви підберете кольорові колготки точно в тон взуття чи яскравих вставок, то маєте шанс на звання «Модниці № 1».

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тілаЧитайте також на krasainfo.com

20 джинсових речей, якими варто поповнити гардероб восени

fantazia_colgotky_2.jpg (161.12 Kb)

Як підібрати колготки до взуття.
Секрет № 4

Фантазійні колготки з яскравими малюнками – зірками, черепами, смугами та іншим – можна носити молодим дівчатам, які прагнуть таким чином виразити свій бунтарський дух і юнацький максималізм. Такі колготки чудово поєднаються із взуттям у молодіжному стилі – кедами, кросівками та снікерсами.

Читайте також: Універсальний денний макіяж (Відео)Як підібрати колготки до взуття. Секрет № 5

Під ботильйони та чобітки з вирізаним носком можна одягнути спеціальні капронові колготки, які не мають передньої частини, що закриває пальці. Таким чином ви захистите ноги від прохолоди, але на пальцях не виднітиметься шов від колготок.

prozori_kolgotky.jpg (22. <noindex>
<script async src= Kb)" />

Як підібрати колготки до взуття. Секрет № 6

Колготки – дуже виграшний елемент одягу і потужний засіб створити власний стиль. Тому у кожної жінки в гардеробі повинні бути колготки для різного взуття та погоди. Таким чином ви завжди виглядатимете стильно, модно й індивідуально.
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали