Як вибрати бюстгальтер з пуш-апом?

byustgalter_3

Будь-яка жінка може візуально збільшити об’єм грудей та створити гарне декольте за допомогою спеціальних бюстгальтерів пуш-ап. Їх особливість — це м’які чашки на кісточках з поролоновим чи силіконовим набиванням, яке має кутове розташування. Завдяки цьому, груди піднімаються, набувають більш повних та округлих форм та створюють виріз у вигляді пісочного годинника. А вишукані та якісні комплекти спідньої білизни від магазину Di Helen https://di-helen.com/product-category/lingerie/ — це запорука комфорту та гарного настрою на цілий день. 

Які існують рівні набивання бюстгальтерів з пуш-апом?

byustgalter_1

Набивка у подібних ліфчиках може бути різних рівнів: від одного до трьох. Відповідний рівень обумовлений тим, наскільки бюстгальтер піднімає груди та додає об’єму. Чим товщина набивання більша, тим вищий рівень та тим гарніший вигляд грудей у спокусливому декольте. 

Розглянемо всі три рівні набивки:

  1. Перший рівень підходить для жінок з повним або напів-повним бюстом, які не бажають привертати зайвої уваги до себе. Природній, ніжний підйом бюста на пів розміру забезпечується м’якою підкладкою з набиванням на третину чашки. Невеликий поштовх м’язів грудей до центру у розслабленому утриманні гарантує легкий підйом та естетичний об’єм бюста. 
  2. Другий рівень зробить бюст з чашками В або С ще більш привабливим у підкресленій зоні декольте. Додаткове набивання у цьому ліфчику більше та закінчується трохи нижче соска. Це дає посилену фіксацію, крутіший підйом та забезпечує більш округлу конфігурацію бюсту. 
  3. Бюстгальтер з рівнем пуш-ап під номером три збільшує груди на 1,5-2 розміри та забезпечує удвічі більший підйом та посилену підтримку. Поролонові чи силіконові набивки заповнюють чашки на три чверті та гарантують бомбезний ефект від шикарного бюста у глибокому вирізі. 

Спеціалісти не рекомендують жінкам з великим розміром молочних залоз носити ліфчики третього рівня пуш-ап. Це може спричинити певний дискомфорт. А ось для власниць невеликого бюста — це справжня знахідка.

Кому підходять пуш-ап ліфчики?

Деякі люди вважають, що бюстгальтери з ефектом збільшення грудей — це спроба ввести в оману оточуючих. Якщо так думати, то і косметика — це своєрідний спосіб обдурювання. Кожна жінка має право почувати себе привабливою. І якщо є доступна можливість збільшити груди на кілька розмірів без операції, то чому би цим не скористатися?

Також, ходять чутки, що ліфчики з пуш-ап доречні на бюсті маленького та середнього розміру. Це не правда! Вони гарно підходять також і до пишних форм, тільки не третього, а першого чи другого рівня набивання. 

byustgalter_2

Крім збільшення та додавання об’єму, цей предмет спідньої білизни незамінний при втраті пружності та птозі бюста після вагітності чи з віком. Тоді він виконує функції підтяжки та моделювання форми грудей. 

Тому, з пуш-ап бюстгалтером, практично кожна представниця прекрасної статі може насолоджуватися гарним декольте у вирізі топа, сукні, класичного піджака, а також під прозорим одягом. 

Переваги бюста з пуш-апом

Які переваги носіння ліфчика з ефектом збільшення грудей:

  • покращення жіночого силуету;
  • моделювання форми та ефект ліфтингу при обвисанні та втраті пружності;
  • великі, гарні та пишні груди;
  • збільшення об’єму від 0,5 до 2 розмірів;
  • вишукана лінія декольте;
  • спокусливий виріз;
  • міцна підтримка та гарна фіксація молочних залоз. 

Не секрет, що гарно підібраний ліфчик може як покращити жіночий образ, так і безнадійно його зіпсувати. Це стосується і моделей з пуш-ап. Тому, треба ретельно вибирати білизну за розміром та за бажаним ефектом. 

На сайті Di Helen або за телефоном +380685271956 завжди можна замовити спокусливі, елегантні та комфортні комплекти білизни для будь-якого випадку і на самий вимогливий смак. Вони підкреслюють жіночність та всі переваги фігури, гарантуючи зручність та затишок!