Як вишиванки вписуються в сучасні українські модні тренди?

Українська вишиванка протягом багатьох століть стала не просто елементом одягу, але й справжнім культурним кодом. Потужний та справжній символ української культури. Багата історія та глибинне значення цього оберегу роблять вишиванку не лише модним аксесуаром, а й частиною особистої ідентифікації.

Щороку українці відзначають День вишиванки. Сьогодні цей культурний оберіг органічно вписується в сучасні модні тренди, поєднуючи в собі традиційні мотиви з актуальними фасонами та матеріалами. Дизайнери та модні бренди експериментують з вишивкою, створюючи оригінальні та стильні образи, які підкреслюють індивідуальність та український колорит. Ба більше, все частіше українці власноруч вишивають для себе сорочку, звертаючись до історії свого походження та особливості типу вишивки та кольору ниток власного регіону. Часто вдаються до відтворення вишиванок відомих постатей України.

У цій статті ми хочемо ознайомити вас з вишиванкою якнайкраще та показати як чудово її стилізують із сучасними елементами одягу та аксесуарами відомі українські зірки.

Ольга Сумська — колекціонерка українських вишиванок

Українська акторка дійсно часто з’являється у різних вишиванках. Вишиті сукні, сорочки та інші елементи одягу з українським орнаментом — так пасує пані Ользі! Зверніть увагу на третє фото, на якому акторка у зеленій сукні із червоною вишивкою вирішила підібрати до неї зелені кросівки, які чудово доповнили її образ. Ба більше, у своїх соціальних мережах Ольга Сумська часто показує, як класно можна осучаснити національний одяг. Така любов до вишивки спонукає українців все частіше стилізувати сорочку-оберіг із сучасними модними елементами одягу і мати неймовірний вигляд.

Леся Нікітюк та її яскрава вишиванка

Леся Нікітюк у вишиванці

Леся Нікітюк завжди дивує своїми екстравагантними образами, що не дивно, адже телеведучі мають бути яскравими у кадрі камери. Ви просто погляньте на ці красиві широкі рукави сірої вишиванки — це неймовірне поєднання дуже пасує до кольору очей Лесі. Ми помітили тенденцію серед українців, що вони все частіше обирають великі орнаменти для своїх сорочок та суконь.

Катерина Осадча і мінімалізм

Катерина Осадча

Ми розуміємо, що незвично дивитися на ще одну завжди яскраву телеведучу Катерину Осадчу, але ви просто погляньте на цей стиль простоти та мінімалізму! Нам здається, що білу вишиванку із простим червоним орнаментом можна поєднати з будь-чим, наприклад, з джинсами або спідницею.

Також читайте про світових зірок, які приміряли на себе українську вишиванку тут.

Джамала та її незабутні образи із вишиванкою

Джамала у вишиванці

Мабуть, усі пам’ятають перемогу Джамали на Євробаченні 2016 року, де українська представниця вийшла на парад учасників у сукні-вишиванці. А взагалі, співачка має багато неймовірних образів з вишиванкою, які вона часто одягає на різні публічні заходи:

Світлана Тарабарова та її ніжний образ у вишиванці

Світлана Тарабарова у вишиванці

Погодьтеся, що іноді фольк-style може бути таким ніжним та природним. Співачка приємно здивувала своїх шанувальників у своїх соціальних мережах образом у День вишиванки. Двоколірне вбрання у якому переважає два кольори: білий та смарагдовий. Вони ідеально поєдналися з красивими об’ємними рукавами з вишивкою жовтими нитками й тонким поясом на талії. Образ також чудово доповнили босоніжками на підборах з торочками й плетеною сумкою-кошиком.