Демі Мур, Адель, Мей Маск: хто ще зі світових зірок приміряв вишиванку?

Головною метою Всесвітнього дня вишиванки є збереження давніх народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Це свято відзначається щороку у третій четвер травня і не пов’язане з жодною державною чи релігійною подією. Українські вишиванки зачаровують своєю історією та красою. Не дивно, що багато відомих світових зірок обирають цей одяг. Вишиванка дійсно стильний елемент будь-якого образу, особливо, якщо її класно поєднувати із сучасними елементами одягу та аксесуарами.

У цій статті ми пропонуємо вам світлини відомих зірок, які вже встигли приміряти українську вишиванку.

Демі Мур — жовта сукня із білими вишитими квітами та зелена сукня-вишиванка

Демі Мур в українській вишиванці

Сукня-вишиванка українського бренду Vita Kin неймовірно виглядає на голлівудській акторці Демі Мур. Ба більше, акторка має у своєму гардеробі ще жовту сукню з великими білими квітами. У одному із фільмів шанувальники також помітили вишиту чорну сорочку.

Адель у вишитій сукні

Адель у вишиванці

Це фото з далекого 2016 року, коли The New York Times писав, що саме цей рік став початком тренду на вишиванки. Відома співачка Адель одягнула сукню-вишиванку для виступу в Staples Centre у Лос-Анджелесі, США. Ця вишиванка має назву “Дерево Життя”, що символізує модель Всесвіту, поділ на потойбічний світ, земне життя та небесне царство.

Мей Маск — шанувальниця українського вишитого фото

Мей Маск і вишиванка

Мама відомого винахідника та мільярдера Ілона Маска Мей Маск обожнює українські сукні-вишиванки. Вона модель і бізнесвумен. У її гардеробі є сукня-вишиванка та біла блузка з вишивкою від українського бренду Kris Maran. Крім того, у Мей також є чудова довга біла вишиванка від української дизайнерки Юлії Магдич, яка вишита синіми нитками.

Екстравагантна Келлі Осборн у вишиванці

Ба більше, приміряючи один з українських символів-оберегів, Келлі Осборн співачка та донька рок-музиканта Оззі Осборна, назвала Україну серцем моди. На фото ми бачимо Келлі у стильній вишиванці від української дизайнерки Юлії Магдич.

Міла Куніс та сорочка вишита блакитними нитками

Міла Куніс

Відомо, що Міла Куніс має українське коріння, але вже протягом багатьох років проживає в Америці. Погодьтеся, що вишиванка чудово підходить актрисі, додаючи їй ніжності та стилю.