Що очікувати в новій колекції Скрипниківка від українського бренду byMe?

Сьогодні про українське говорять усі. Про нашу історію, культуру, мову, мистецтво й, звичайно ж, моду. Нині українські бренди щодень привертають до себе увагу покупців з усього світу. І ми пишаємося виробниками, що гідно представляють українську культуру в Україні й у світі. 

Одним із брендів, до яких прикута особлива увага, є виробник жіночого одягу byMe. 8 років тому бренд заснували амбітне подружжя Аліна й Дмитро Сердюк. Спершу вони створювали український жіночий одяг про щирість. Згодом зрозуміли, що самі закохані в українське й прагнуть ділитися цим зі світом. Тож місією бренду й головною цінністю стала ідея — закохувати в українське. А на полицях з’явився одяг із сенсами. 

Бренд українського одягу byMe вирізняється щирим захопленням і любов’ю до того, що створює. Кожна колекція одягу — це величезне дослідження, безліч прочитаних книг, співпраця з музеями, експертами й експертками в обраній темі. Це вивчення всією командою тих сенсів, які згодом перенесуть на одяг. 

У byMe споживачі мають змогу купити брендовий жіночий одяг, що ділиться частинками української історії, культури й мистецтва. Одяг, що є результатом глибинного дослідження й бажання донести змісти — раніше не знані чи й зовсім стерті з пам’яти народу. 

Український бренд одягу byMe: про що розкажуть у новій літній колекції?

Коли український бренд одягу byMe готує нову колекцію, ми конче мусимо знати: у що нас закохують цього разу. У 2024 byMe вже представили колекції про театр «Березіль», Мистецький арсенал і квітку з Червоної книги України півонію тонколисту. Яку ж літню колекцію презентує бренд жіночого одягу byMe?

Улітку byMe покажуть на своїх полицях одяг колекції «Скрипниківка». Непроста тема для бренду одягу не злякала команду. Зовсім навпаки, у byMe із завзяттям взялися ділитися складною, проте неймовірно важливою темою. 

«Скрипниківкою» називають український правопис, створений 1928 року. У ньому мовознавці з усієї країни поєднали питомі особливості української мови: зберегли слова, вирази й діалекти. За 4 роки правопис заборонили, а тих, хто працював над ними, розстріляли. 

Магазин одягу ™ byMe наголошує на єднанні. На тому, що мова єднає й вирізняє нас. Зберігає нашу ідентичність. Речі з колекції «Скрипниківка» оздоблені словами, виразами й цитатами, що показують «скрипниківку». Показують справжні традиції нашої мови. 

Тож купити одяг для жінок з цієї колекції надихне не лише створювати стильні образи, а й спонукає дізнатися, що ж таке «далебі» й «заграва північна», хто відпочиває на «осонні», а хто подорожує «Европою». 

Для кого одяг українського бренду byMe з колекції «Скрипниківка»? 

Одяг українського бренду byMe створений для кожного й кожної. 

Коли йдеться про сенси, у byMe спонукають закохуватися в українське сміливо й не боятися незнання. Засновники бренду часто зізнаються, що до досліджень і створення колекції могли й зовсім нічого не знати про тему, що їх захопила. Але досліджуючи, вони стають свідомими. Й цю свідомість передають вам. 

Коли ж йдеться про одяг, то лінійка жіночого одягу «Скрипниківка» вкотре показує, що byMe закохують у кожному аспекті. Усі речі створені в розмірах від XXS до XXL, штани в трьох довжинах на різний зріст, а одяг різних барв на будь-який смак. 

Колекція «Скрипниківка» для кожного й кожного, хто прагне досліджувати українське. Закохуватися й закохувати в нього світ. 

Колекція «Скрипниківка» й для тих, хто поки не прагне досліджувати, але вже відкриває своє серце для всього українського. 

Як і де купити жіночий одяг бренду byMe з колекції «Скрипниківка»?

Купити жіночий одяг бренду byMe вдасться як онлайн, так і офлайн. Колекції бренду пропонуємо переглянути на byme.ua чи в соціальних мережах ™ byMe. Тут вдасться й зробити замовлення речі, що до душі. 

Водночас усі кияни мають змогу відвідати шоурум byMe за адресою Хрещатик, 46. Завітати на примірку вдасться щодня з 11:00 до 20:00. 

Український виробник одягу byMe — закохувати в українське разом!