Одяг для дівчаток: чим поповнити гардероб

dlya_divchinki_1

Коли в сім’ї підростає дівчинка, то питання привабливості одягу постає особливо гостро. Адже цього прагнуть не лише батьки, а й сама дитина. Інколи здається, що бажання вишукано одягатися закладено в дівчатах ще до народження. Це ставить перед виробниками надскладне завдання – створювати колекції, що відповідають вимогам як естетичним, так і гігієнічним.

Саме за це люблять стильний одяг українського бренду Suzie, а також за те, що до кожного сезону дизайнери оновлюють колекції, аби задовольнити потреби юних панянок. А у їхньому гардеробі має бути чимало речей:

  • плаття й сарафани;
  • костюми спортивні, святкові, повсякденні;
  • шкільна форма;
  • сезонний верхній одяг;
  • штани й спідниці;
  • кофти, блузи, футболки;
  • домашній трикотаж.
dlya_divchatok_2

Усе це, а також модні аксесуари сьогодні зручніше купувати онлайн у магазині, який встиг здобути довіру, особливо якщо він пропонує гарний одяг для дівчаток власного бренду.

Дитяча мода: що шиють для малюків та підлітків

Одягати дівчинку складно навіть тоді, коли є з чого обирати, адже треба враховувати різноманітні нюанси: погоду, ситуацію, фізичний розвиток, стан здоров’я. Якщо виробник не потурбувався про гігієнічні властивості матеріалів, то навіть зовні найпривабливіший костюм здатний спричинити проблеми – від дискомфорту до хвороби. Це вагома причина, щоб не купувати одяг у випадкового продавця, який орієнтується лише на інформацію з етикеток і не несе відповідальності за якість.

dlya_divchinki_3

Продукція Suzie – одяг для дівчаток від двох років, створений відповідно до вимог міжнародних стандартів та з урахуванням останніх тенденцій моди.

Каталог бренду дає можливість отримати уявлення про світ краси, а також вибрати те, що відповідає як запитам батьків, так і тієї, хто його буде носити.

dlya_divchinki_4

Дитячі речі – це гармонійне поєднання практичності, комфортності, безпечності, стильності, що забезпечують такі складники:

1. Матеріал. Хоча перевага надається бавовняним, лляним і вовняним, однак сучасні технології дозволили створити штучні та синтетичні, які не завдають шкоди організму й покращують властивості натуральних. Віскоза, поліестер чи еластан не повинні відлякувати, адже саме вони надають виробам привабливості, еластичності, зносостійкості.

2. Розмір. Визначальним показником у дитячому одязі є зріст. Та дизайнери Suzie враховують й індивідуальні особливості дівчачої фігури, тому розробили таблицю розмірів з даними про обхват талії, грудей і стегон. Якщо виміряти їх заздалегідь, то припуститися помилки, вибираючи вбрання дівчині, неможливо.

3. Призначення. Розрізняють одяг повсякденний, святковий, спортивний, шкільний, домашній. Однак на це звертають увагу, насамперед, дорослі. Не варто розраховувати, що дітвора 2–10 років протягом кількох годин зможе відмовлятися від активних рухів. А тому й одяг не повинен їм заважати, інакше варто чекати або вередувань, або псування костюму.

4. Стиль. Здається, що дитяча мода – це окремий світ. Проте вона багато в чому перетинається з дорослою, бо це природно, коли навіть малюки наслідують поведінку старших і прагнуть виглядати як вони. Тому класика, кежуал, мілітарі, оверсайз чи гламур стали звичайними у гардеробі дівчинки. Та все ж у Suzie намагаються не переходити межу й пропонують широку гаму кольорів і декоративних деталей, що відповідають конкретній віковій категорії.

Якісний одяг для дітей створюється таким чином, щоб не акцентувати увагу на віці, а підкреслювати індивідуальність. Досягти такого ефекту вдається лише тоді, коли колекції регулярно оновлюються й не повторюють одна одну.