“Звідки з’являються зморшки” або 7 поганих звичок, яких потрібно позбутися

Погані звички, що викликають зморшки та прискорюють старіння

Любов до гуми

Жування гумки – це зайве навантаження для м’язів щелепи. Така звичка призводить до появи зморшок на підборідді та нижній губі, а також змінює форму рота.

Куріння

kurit_golovna

Сигарети погіршують дихання шкіри та насичують її токсичними речовинами (аміаком, бутаном,формальдегідом та іншими). Вони провокують сухість та пожовтіння шкіри, вбивають клітини дерми.

Видавлювання прищів

Розтягування та здавлення шкіри призводять до запальних процесів, появи шрамів та зморшок. Якщо вас турбують цятки на шкірі – використовуйте лікарські засоби або маскуйте їх косметикою.

Чарка для гарного настрою

Алкоголь зневоднює організм, навантажує печінку, вимиває вітамін А. Його стабільне вживання сповільнює відновлення клітин шкіри та вироблення колагену, що призводить до втрати еластичності шкіри, появи зморшок.

alko

Неправильний сон

Не спіть лицем на подушці – тертя об тканину провокує появу зморшок. Якщо ж ви не можете відмовитися від цієї звички, придбайте подушку з атласним покриттям. Цей матеріал майже не викликає подразнень.

Сон з незмитою косметикою

Макіяж та шкідливі речовини, що накопичилися на лиці протягом дня, слід очищати. Інакше вони руйнуватимуть коллагеновий та есталіновий шар. Також після зняття косметики необхідно зволожувати шкіру.

makiyazh

Активна міміка

Сміх, кривляння, посмішка – це додаткове навантаження для м’язів лиця. Занадто активна міміка призводить до появи зморшок на чолі та між бровами. Втім, можливо краще часто посміхатися, аніж мати ідеальну шкіру?

mimika