5 простих порад, щоб зробити свій ранок ідеальним


16 July, 2021

Осінню, коли світає пізно, а ранок завжди похмурий вставати особливо важко. Тому ми хочемо розповісти вам, як в будь-яку пору року прокидатися з гарним настроєм. Цих 5 простих порад допоможуть вам збадьоритись та прости продуктивний та активний день.

Будильник

На сигнал будильника потрібно ставати приємні, мелодійні звуки. Якщо ви хочете проснутися у гарному гуморі, тоді забудьте про гучні, різні сигнали будильнику. Як тільки ви виключаєте будильник включіть собі спокійну музику типу chillout.

5-prostih-pravil-szob-zrobiti-svii-ranok-idealnim1.jpg (79.96 Kb) . . . .
. . .

Робіть зарядку не встаючи з ліжка

Не поспішайте різко вставати з ліжка. Не встаючи з ліжка порухайтесь у всі сторони, гарно потягніться, помасуйте вуха, голову. За декілька хвилин можна зробити безліч чудових вправ, таких як нахили головою, розімніть плечі виконуючи кругові оберти вперед та назад, розімініть кисті, розтяжку до прямих ніг і т.д.

5-prostih-pravil-szob-zrobiti-svii-ranok-idealnim2.jpg (78. Kb)

Гарячий напій

Щоб збадьоритися в холодну пору, замість звичної склянки води перед сніданком, краще випити натуральний, трав'яний чай. Це допоможе привести організм в тонус і швидше зігрітись.

5-prostih-pravil-szob-zrobiti-svii-ranok-idealnim3.jpg (75.33 Kb)

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Свіже повітря

Відкрийте вікно та зробіть декілька глибоких вдихів. Навіть якщо на вулиці холодно, також потрібно це зробити, щоб позбутися сонливості і покращити кровообіг.

5-prostih-pravil-szob-zrobiti-svii-ranok-idealnim4.jpg (97.92 Kb) . . . . . . . .

Правильне налаштування

Проснувшись подумайте про близьких людей і ті місця, в яких ви були неймовірно щасливими. Приємні спогади забезпечують вам хороший та приємний настрій.

5-prostih-pravil-szob-zrobiti-svii-ranok-idealnim5.jpg (130.55 Kb)
Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали