Каблучка на заручини: як правильно обирати


18 June, 2020
people-25423_1280.jpg (158.47 Kb)

Заручини - один із найтрепетніших моментів у житті кожної жінки. Новина, про яку хочеться розповісти цілому світові. Або ж показати. Наприклад, похвалитись у соцмережах романтичним фото, де на руці щасливиці красується заручальне кільце. Тому каблучку на заручини треба обрати так, щоб цілком і повністю задовільнити власницю. Розповідаємо найцікавіше.

Де обирати каблучку на заручини

Ювелірних магазинів, бутиків та острівців у великих торгових центрах сьогодні не бракує у жодному місті. Бігати скрізь у пошуках та порівняннях - справа невдячна, тому варто просто визначитися із тим магазином, який буде оптимальним у ціні та якості. Заручальна каблучка - прикраса особлива, її часто передають із покоління в покоління, тож потрібно бути упевненим, що ювелірний виріб зможе пережити роки і не втратити своєї привабливості.

bride-2607219_1280.jpg (164.79 Kb)

Як обирати каблучку на заручини

Салон чи магазин, який поважає і себе, і покупця, ніколи не залишить клієнта сама на сам із муками вибору. Тут завжди присутній консультант, який зможе відповісти на усі запитання та порадить найкраще із асортименту.

Наприклад, у мережі магазинів «Ювелірна Карта» навіть на сайті завжди доступний працівник, котрий допоможе зорієнтуватися найвибагливішому клієнту. Тому обрати каблучку на заручини буде вже не буде так складно.

І ця допомога справді потрібна, адже, скажімо лише ця мережа, пропонує найрізноманітніші прикраси із червоного, жовтого та білого золота. Обирати можна 585 чи 750 пробу металу. А самі вироби ще й прикрашені вставками із напівдорогоцінних чи дорогоцінних металів. Це можуть бути:

  • • діаманти;
  • • топази;
  • • цирконій;
  • • фіаніт та інші.

Погодьтеся, для пересічної людини впоратись самотужки доволі складно. Д

Як вгодити нареченій

Завдання підвищеної складності - каблучка в першу чергу має запасти у душу обраниці. Це ж не просто подарунок на день народження чи будь-яке інше свято.

Останнім часом все більше випадків, коли наречена погоджується обрати такий важливий подарунок сама. І це хороше рішення, адже тоді точно усі залишаться задоволеними. Якщо ж дівчина прагне сюрпризу, завдання ускладнюється.

Проте в обох випадках можна скористатись послугою «Під замовлення». Тут уже можна розгулятись найприскіпливішій фантазії та в результаті отримати ексклюзивну прикрасу.

Яка ж дівчина не зрадіє тому, що на її пальчику красується унікальний перстенець. Такий, якого нема ні в кого на цілій планеті. Здається, дуже такий вибір каблучки не може бути невдалим.

pretty-girl-2110243_1280.jpg (173.21 Kb)

Як вкластись бюджет, обираючи каблучку

Ситуації в житті бувають різні, але істина одна - кожна наречена заслуговує на найкращу каблучку. Позичати кошти на таку покупку, звісно ж, не личить. У такому випадку на допомогу приходить послуга «Оплата частинами».

Це дуже зручно, адже виручає нареченого у скрутному становищі.

Історія заручальної каблучки

Якщо ж ви досі вважаєте, що заручальна каблучка - це лише модний ритуал і не більше, то мусимо запевнити, що аж ніяк.

Дарування перстня напередодні весілля своїй обраниці - дуже давня традиція. Є твердження, що коріння сягають ще часів єгипетських фараонів.

Щоправда, у ті часи кільця робили із очерету і носили їх на безіменному пальці. До речі, також неспроста. У давні часи вважалось, що саме безіменний палець має безпосередній зв’язок зі серцем.

Трохи пізніше традицію почали переймати й інші народи. Звичайно, у ті часи не усі мали можливість придбати каблучку із дорогого металу. А ті, що мали золоті кільця, берегли їх як зіницю ока - одягали лише на різні святкування. А в будні носили прикраси з простішого металу.

Масовість традиція здобула вже у ХХ сторіччі.

ring-1729441_1280.jpg (105.51 Kb)

Заручальні прикмети

Оскільки, як ми вже розібрались вище, традиція заручальної каблучки дуже давня, то й не дивно, що ця тема тісно переплетена прикметами та народними повір’ями.

Ось лише кілька найцікавіших:

  • • Не можна дозволяти іншій людині знімати заручальний чи обручальний перстень. Вважається, що так можна «зняти» здоров’я, силу та навіть матеріальне благополуччя;
  • • Втратити заручальну каблучку до весілля - поганий знак. Він віщує неприємності, сварки та обман.
  • • Ніколи не давайте приміряти заручальну каблучку подрузі чи знайомій. Вважається, що це може відштовхнути подружнє щастя;
  • • Заручальний перстень прийнято передавати з покоління в покоління - як знак сімейного щастя.

Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали