Квіти на День Валентина. 14 найромантичніших букетів до Дня всіх закоханих

buk12

Букет – найпопулярніший подарунок, який отримує жінка від свого коханого у день всіх закоханих. Подивіться на наші варіанти найромантичніших букетів, які зворушать кожне жіноче серце.

buk1

Цей букет виглядає романтично та розкішно водночас завдяки ліліям, трояндам та альстромеріям однакового ніжно-рожевого кольору.

buk2

Яка несподіванка! Композиція з темно-червоних троянд насправді приховує елегантні туфлі на високих підборах такого ж насиченого темно-червоного кольору.

buk3

Класичний букет із тюльпанів, який завжди виглядає свіжим та зворушливим. Його секрет – у поєднанні білих, рожевих та червоних тюльпанів, які нагадують нам про весну.

buk4

Темно-рожеві лілії та тюльпани в однаковій кольоровій гамі надають цьому букету емоційності та пристрасті.

Читайте також

Що подарувати коханій на День Валентина

buk5

Подивіться, наскільки ефектним може бути поєднання гвоздик та троянд, якщо підібрати квіти однакового кольору.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

buk6

Композиція із білих троянд та альстромерій, оформлена в оазисі, потішить око і серце не лише у День Святого Валентина, а ще й тиждень потому.

buk7

Букет із надувних кульок розвеселить та потішить романтичну дівчину з почуттям гумору.

buk8

Класичний букет із червоних троянд може виглядати зовсім по-новому, якщо оформити його зеленим листям та декоративним сердечком.

buk9

І букет, і подарунок! Шкатулка з м’якого рожевого поролону збереже в собі і різнобарвне намисто, і квіти, і романтичні враження про день закоханих.

Читайте також

Що подарувати коханому на День Валентина
buk10

Три найпопулярніші квітки – лілія, троянда і гвоздика – становлять чудове тріо, виконане з ефектом переходу рожевих кольорів від світлих до темних.

buk11

Різнобарвна альстромерія просто створена для романтичних букетів, адже її свіжі та яскраві кольори надають будь-якому букету особливого вигляду.

buk12

Ніжно-рожеві троянди та лілії виглядають неперевершено у цьому милому букеті на фоні яскраво-зелених листочків.

buk13

Лавандові троянди на біло-зеленому фоні нагадують великі серця, які промовляють про любов.

buk14

Жовтогарячий соняшник у поєднанні з білими, рожевими та пурпуровими квітами надає цьому букету сонячного настрою і життєрадісності.

Читайте також

Який подарунок! 5 найкращих аромасвічок для жіночого настрою